Опубликовано: 04 мая 2014 г.

3D мистецтво на вулиці


Ці картини можуть здатися компютеризованими, але насправді вони намальовані від руки крейдою. Художник і колишній співробітник НАСА Курт Венер використовує свої математичні здібності, щоб створити оптичні ілюзії на тротуарах і мостових по всьому світу.

 

(Всього 10 фото)

 

330 3D искусство на улице

 
188 3D искусство на улице  

1. 3D художник, який колись виконував замовлення для Папи, скоро відправиться в Лондон, щоб представити своє останнє творіння. Це одна з трьох картин, замовлених компанією «Buick» в Геральд Сквер у Нью-Йорку в 2009 році. (KURT WENNER / BARCROFT MEDIA)

 
 
235 3D искусство на улице  

2. Модель його роботи на Геральд-Сквер. Малюнок на тротуарі був доповнений вертикальної панеллю для додаткової висоти. (KURT WENNER / BARCROFT MEDIA)

 
 
330 3D искусство на улице  

3. Як демонструють ці малюнки, робота Курта настільки реальна, що створюється враження, що люди дійсно стоять на перилах над чарівним світом. Ось уже 25 років художник використовує складні обчислення, застосовуючи досвід зі своєю минулої роботи, щоб «оживити» підлоги і стіни. Через появу зображень, що генеруються компютером, він був одним з останніх художників, які навчилися механічно відтворювати перспективу, використовуючи звичайні канцелярські речі та заумні формули. (KURT WENNER / BARCROFT MEDIA)

 
 
429 3D искусство на улице  

4. Цей малюнок для компанії «Buick» у Філадельфії був розділений на два «рівня», щоб бажаючі змогли сфотографуватися «всередині» автомобіля. (KURT WENNER / BARCROFT MEDIA)

 
 
521 3D искусство на улице  

5. Цього ефекту можна було домогтися, створивши «вирізку» з частини малюнка, при цьому учасники повинні були лежати на землі, щоб створювалося враження, ніби вони їдуть за кермом. (KURT WENNER / BARCROFT MEDIA)

 
 
621 3D искусство на улице
 

6. Малюнок під назвою «Великий ланч» буде представлений в Лондоні найближчим часом. (KURT WENNER / BARCROFT MEDIA)

 
721 3D искусство на улице
 

7. Зараз Курт заробляє тим, що подорожує по світу, створюючи немислимі шедеври в громадських місцях і для найбільших світових компаній. «Ці малюнки здаються справжніми, тому що вони ідеально прораховані. Саме такими вони і були б, якби були справжніми. Цей малюнок замовив туроператор «British Columbia Tourism» в 2010 році в Сан-Франциско. (KURT WENNER / BARCROFT MEDIA)

 
820 3D искусство на улице
 

8. «Зараз на 3D малюнки великий попит, - каже художник. - Як на прості картини, так і на вітрини в магазинах. За останні кілька років все це спростилося завдяки новим вініловим продуктам ». А скачати картини улюблених художників можна на їх сайтах. (KURT WENNER / BARCROFT MEDIA)

 
920 3D искусство на улице  

9. «Я використовуючи шматок мотузки для вимірювання фіксованих точок між місцем огляду і картиною. Це дозволяє мені обчислити, якою буде перспектива. На роботу середнього розміру у мене йде 5-7 днів ». (KURT WENNER / BARCROFT MEDIA)

 
 
1021 3D искусство на улице  

10. «Для своєї недавньої роботи -« Аква Панна »у винному погребі напи, Каліфорнія, я використовував цифровий кинувся. Кінцевий результат мав усі деталі і текстури оригіналу. Деякі з моїх робіт можуть протриматися на вулиці кілька місяців, а потім їх можна перенести всередину, якщо це необхідно ». (KURT WENNER / BARCROFT MEDIA)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все