Опубликовано: 22 ноября 2015 г.

Ярмарок любові у Вєтнамі


Щороку у Вєтнамі проходить незвичайне свято під назвою ярмарок кохання. Люди з різноманітних і навіть найвіддаленіших провінцій Вєтнаму зїжджаються в сільце під назвою Хау Вай. Основна мета ярмарки любові, яка проходить тут вже 90 років, - дати можливість одиноким людям знайти свою половинку. Молодь шукає першу любов, дорослі - супутника для заходу життя.

 

(Всього 10 фото)

 

images43 800x518 Ярмарка любви во Вьетнаме

 
Ярмарка любви во Вьетнаме  

1. Село Хау Вай розташована в 500 кілометрах від Ханоя в горах на півночі Вєтнаму, недалеко від кордону з Китаєм. І ось вже майже сторіччя навесні сюди стікаються тисячі вєтнамців, щоб відвідати ярмарок кохання. (REUTERS / Kham)

 
 
Ярмарка любви во Вьетнаме  

2. Згідно з легендою початок ярмарку поклала історія забороненого кохання. У 1919 році в Хау Вай познайомилися юнак і дівчина з сусідніх племен. Незважаючи на силу почуттів, закохані не могли бути разом, оскільки належали до різних племен, між якими постійно виникали кровопролитні сутички. Тоді пара вирішила зустрічатися тільки раз на рік на місці свого знайомства - в Хау Вай. (REUTERS / Kham)

 
 
Ярмарка любви во Вьетнаме  

3. Ринок любові в Хау Вай проходить щороку на 26-й день третього місячного місяця. Цього року цей день припав на 9-10 травня. На знімку: дівчата народності хмонг. (REUTERS / Kham)

 
 
Ярмарка любви во Вьетнаме
 

4. Представниця народності сан чі розмовляє по телефону на ярмарку в Хау Вай 9 травня 2010. (REUTERS / Kham)

 
Ярмарка любви во Вьетнаме  

5. У пошуках своєї половинки на ярмарок збираються представники самих різних народностей Вєтнам. Долаючи великі відстані, люди з племен народності хмонг, зао, нунг, зьяй, тао і ло ло йдуть через гірські райони плато Донг Ван і перетинають провінцію Сао Банг, щоб дістатися до села Хау Вай, яка знаходиться в провінції Ха Зянг, в 500 кілометрів від столиці країни. На знімку: дівчина народності хмонг. (REUTERS / Kham)

 
 
Ярмарка любви во Вьетнаме  

6. Вид з вершини гори на село Хау Вай в провінції Ха Зянг 9 травня. (REUTERS / Kham)

 
 
Ярмарка любви во Вьетнаме  

7. Під час ярмарку накривають столи, при цьому будь-який бажаючий може приєднатися до трапези, поговорити з сусідами і заодно знайти собі чоловіка. На знімку: перебрав алкоголю представник племені хмонг. 10 травня 2010. (REUTERS / Kham)

 
 
Ярмарка любви во Вьетнаме  

8. Заміжні жінки і одружені чоловіки часто приходять на ярмарок любові, щоб зустрітися зі своїми колишніми коханими. У ці два дні вони мають право на подібну зустріч без якої б то не було ревнощів з боку їхніх нинішніх подружжя. На знімку: дівчата з племені сан чі розглядають щось в мобільному телефоні. 9 травня 2010. (REUTERS / Kham)

 
 
Ярмарка любви во Вьетнаме  

8. У ярмарку беруть участь не тільки молоді люди, але й представники старшого покоління, в надії знайти собі супутника для заходу життя. На знімку: жінка народності хмонг на ярмарку любові. 10 травня 2010. (REUTERS / Kham)

 
 
Ярмарка любви во Вьетнаме  

10. Жінки хмонг чекають свіх потенційних коханих на ярмарку любові. 10 травня 2010. (REUTERS / Kham)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все