Опубликовано: 05 августа 2015 г.

Хеллоуїн 2009


31 жовтня, напередодні Дня Всіх святих, в США, Канаді, Європі і навіть деяких країнах Азії відзначається Хеллоуїн - свято, що має язичницьке коріння. Цього року свято випадає на вихідні, і люди встигнуть як слід повеселитися.

 

(Всього 18 фото)

 

Хэллоуин 2009

   
1. Беличьи обезьянки в Бристольском зоопарке изучают специально вырезанную для них тыкву на Хэллоуин 28 октября в Бристоле, Англия. Подарок в виде тыквы очень полезен, так как отлично вписывается в диету животных. Тыквы богаты витаминами, калием, протеином и волокнами, к тому же это отличная игрушка, так как животным приходится лезть внутрь и самим доставать мякоть и семечки. (Getty Images / Matt Cardy)  

1. Білячі мавпочки в Брістольському зоопарку вивчають спеціально вирізану для них гарбуз на Хеллоуїн 28 жовтня о Брістолі, Англія. Подарунок у вигляді гарбуза дуже корисний, оскільки відмінно вписується в дієту тварин. Гарбузи багаті вітамінами, калієм, протеїном і волокнами, до того ж це відмінна іграшка, так як тваринам доводиться лізти всередину і самим діставати мякоть і насіння. (Getty Images / Matt Cardy)

 
 
2. В магазине
        <p><strong>P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.</strong></p>
<script type=
Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все