Опубликовано: 30 марта 2015 г.

Гей паради в різних куточках світу


Гей-паради (gay parade, «парад геїв») - марші сексуальних меншин, організовувані активістами гей-руху, які проводяться під гаслами «гей-прайд» (gay pride, «гордість геїв») . Парад гордості може бути частиною багатоденного фестивалю, і включати в себе виступи політиків і організацій, що підтримують меншини. Ці заходи виросли з протестних маршів проти дискримінації, що проводилися геями в боротьбі за свої права. У більшості країн Західної Європи паради часто набувають фестивальний та святковий характер. На гей-парадах на Заході можна нерідко зустріти трансвеститів. Програми великих парадів гордості включають пересуваються платформи, танцюристів, драг-квин і гучну музику. Інші учасники - місцеві політики, і представники різних товариств і соціальних інститутів, що підтримують геїв. Навіть самі веселі паради зазвичай мають моменти, присвячені памяті жертв СНІДу. Деякі найбільш важливі паради гордості підтримуються державними та приватними спонсорами і рекламуються як основні визначні памятки міст-організаторів. Історично ці події називалися «гей-парадами», але в даний час поняття розширилося і включає також лесбіянок, бісексуалів і транссексуалів.
Зібрані тут фотографії були зроблені в самих різних країнах світу на початку цього літа.

 

02 800x540 Гей парады в разных уголках мира

 
01 Гей парады в разных уголках мира  

1 Приблизно три мільйони людей приєдналися до найбільшого у світі гей-параду в бразильському місті Сан-Паулу 14 червня. (DANIEL KFOURI / AFP / Getty Images)

 
 
02 Гей парады в разных уголках мира  

2 Учасники гей-параду на авеню Пауліста в Сан-Паулу 14 червня. (DANIEL KFOURI / AFP / Getty Images)

 
 
03 Гей парады в разных уголках мира  

3 Танці під час гей-параду в Сан-Паулу 14 червня. Мільйони людей вийшли на вулиці Сан-Паулу під час 13-го щорічного гей-параду, метою якого були засудження гомофобії і вимога рівних прав. (AP Photo / Nelson Antoine)

 
 
04 Гей парады в разных уголках мира  

4 Мер Лос-Анджелеса Антоніо Віллараігоса бере участь в гей-параді «LA Pride Festival Parade» 14 червня в Західному Голлівуді. (Valerie Macon / Getty Images)

 
 
05 Гей парады в разных уголках мира  

5 Артисти виступають під час барбекю «Big Bash», головної події Шанхайського гей-фестивалю, який тривав цілий тиждень. Фото зроблено в Шанхаї 13 червня. Барвисте шоу трансвеститів, одягнених в костюми китайської опери, стало однією з подій, яким був відзначений шанхайський гей-парад, перший в Китаї, де гомосексуалізм залишається переважно прихованим. (AFP / AFP / Getty Images)

 
 
06 Гей парады в разных уголках мира  

6 У шанхайському барі виконавці-трансвестити готуються взяти участь у першому в континентальному Китаї гей-параді. Фото зроблено в Шанхаї 13 червня. Урочистості в Шанхаї, повязані з гей парадом, тривали, незважаючи на скасування деяких фестивальних заходів міською владою на початку тижня. (REUTERS / Nir Elias)

 
 
07 Гей парады в разных уголках мира  

7 Поліція з охорони громадського порядку затримує правоекстремістських протестуючих, які намагалися прорватися через поліцейський кордон в ході щорічного гей-параду на центральній площі в Загребі 13 червня. (AP Photo / Darko Bandic)

 
 
08 Гей парады в разных уголках мира  

8 Трансвестити беруть участь у щорічному гей-параді 13 червня в Страсбурзі, Франція. (JOHANNA LEGUERRE / AFP / Getty Images)

 
 
09 Гей парады в разных уголках мира  

9 Гей-парад в Афінах 13 червня. (ARIS MESSINIS / AFP / Getty Images)

 
 
10 Гей парады в разных уголках мира  

10 Beneatha Serta з вдячністю цілує Джонні Харріс (ліворуч) з Солт-Лейк-Сіті, який допоміг їй встати після падіння з велосипеда на гей-параді Юти в центрі Солт-Лейк-Сіті 7 червня. (AP Photo / Deseret News / Mike Terry)

 
 
11 Гей парады в разных уголках мира  

11 Учасники танцюють на мобільній сцені під час гей-параду в Римі 13 червня. Цього року темою маршу стало liberi tutti libere tutte (свобода для всіх), що повязано з Євро гей-парадом, який пройде в Римі в червні 2011 року. (AP Photo / Andrew Medichini)

 
 

12 Гей парады в разных уголках мира

 

12 Ізраїльтянин, головний редактор інтернет-журналу про геїв і лесбійок, на щорічному гей-параді в Тель-Авіві 12 червня. У Тель-Авіві, в місті, який є серцем культурного життя Ізраїлю і оплотом заперечення релігії, був проведений вже девятий щорічний парад, хоча з боку релігійної громади прозвучали деякі заперечення, в той час, як спроба провести гей-парад в Єрусалимі викликало прояви насильства . (MARCO LONGARI / AFP / Getty Images)

 
13 Гей парады в разных уголках мира  

13 Ізраїльські трансвестити танцюють під час щорічного гей-параду в Тель-Авіві 12 червня. (AP Photo / Ariel Schalit)

 
 
14 Гей парады в разных уголках мира  

14 Ізраїльтянка на щорічному гей-параді в Тель-Авіві 12 червня. (REUTERS / Sharon Perry)

 
 
15 Гей парады в разных уголках мира  

15 Польський ОМОН спостерігає за тим, як учасники гей-параду розмахують прапорами і повітряними кулями у Варшаві 13 червня. (JANEK SKARZYNSKI / AFP / Getty Images)

 
 
16 Весь в розовом Мамико Куно из Бостона едет на ежегодный бостонский гей-парад. (David L. Ryan/Globe Staff)  

16 Весь в рожевому Маміко Куно з Бостона їде на щорічний бостонський гей-парад. (David L. Ryan / Globe Staff)

 
 

Джерело: The Boston Globe

Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все