Опубликовано: 01 ноября 2014 г.

Літні ігри селюків в Атланті


У далекому 1996-му в південному штаті Атланта пройшли Літні Олімпійські ігри. Тоді журналісти й публіка посміювалися, що проводити Олімпіаду довірили селюк - реднек, над якими традиційно посміюються і які в Штатах є символом провінційності, домострою і недалекості. Але жителі Атланти не тільки чудово провели всесвітні спортивні змагання, а й заснували свої власні.

 

Саме зараз в американському місті Східний Дублін, в штаті Джорджія проходить 13-й щорічний фестиваль «Ігри селюк», який виник як пародія на Олімпійські ігри.

 

Тут збираються великі шанувальники прапора Конфедерації і прихильники «старого доброго півдня», щоб зайнятися нехитрим сільським спортом: метанням туалетних стульчака, художнім пердежом за допомогою власної пахви, бійки за свинячі ніжки і так далі. Але апофеозом цього незвичайного фестивалю є стрибки в бруд.

 

Летние игры деревенщин в Атланте

 
)  

1) Мескот Престон Райт запалює урочистий факел на честь початку 13-х щорічних літніх ігор селюків 11 липня в Східному Дубліні. Вперше проведені в 1996 році в якості альтернативи літнім Олімпійським Іграм, ці змагання досі проводяться в Атланті. (Stephen Morton / Getty Images)

 
 
Меган Левер демонстрирует свой пирсинг и чехол под пивную банку с флагом конфедератов. (Stephen Morton / Getty Images)  

2) Меган Левер демонструє свій пірсинг і чохол під пивну банку з прапором конфедератів. (Stephen Morton / Getty Images)

 
 
)  

3) T.J. Kersey з міста Ітонтон, штат Джорджія намагається знайти своїх друзів після проведення змагань зі стрибків у бруд. Найбільш вражаюче змагання Літніх ігор селюків називається «Mud-Pit Belly Flop». Суть його полягає в наступному: учасник розбігається і стрибає в яму з червоною глиною. Конкурсанти, які підняли більше бризок, оголошуються переможцями. (Photo by Stephen Morton / Getty Images)

 
 
)  

4) Барбара Бейлі «Королева селюків» демонструє вищий пілотаж з падіння животом в бруд. (Stephen Morton / Getty Images)

 
 
)  

5) Еріка Оутлер - переможець у змаганні по боротьбі за свинячі ноги, тримає в зубах свій трофей. (Stephen Morton / Getty Images)

 
 

)

 

6) Переможець змагань зі стрибків пузом в бруд виливає собі на голову відро води. Крім стрибків у бруд «Mud-Pit Belly Flop», обовязкову програму Redneck Games входить: метання сигаретних бичків, лузання насіння, кидки стульчака унітазу, розгрібання сміття і виконання серенади під пахвою. (Stephen Morton / Getty Images)

  )  

7) Біллі і Ронда Вудз з міста Міллегавілль, штат Джорджія, в миру виконують проект електропостачання, танцюють під живу музику на фестивалі Ігри селюків в Східному Дубліні, штат Атланта. (Stephen Morton / Getty Images)

 
)  

8) Крістал Петерсон, праворуч, під час боротьби в річці на 13-му щорічному фестивалі Літні ігри селюків. (Stephen Morton / Getty Images)

 
 
)  

9) В обовязкову програму Redneck Games входить: метання сигаретних бичків, лузання насіння, кидки стульчака унітазу, розгрібання сміття і виконання серенади під пахвою. (Stephen Morton / Getty Images)

 
 
)  

10) Переможець змагання на виконання серенади під пахвою Обрі Меттьюс виконує свою кращу пісню. (Stephen Morton / Getty Images)

 
 
Один из участников соревнований метает
        <p><strong>P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.</strong></p>
<script type=
Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все