Опубликовано: 05 июня 2013 г.

Зомбі-парад у Франкфурті


Минулої суботи, 18 червня сотні людей, переодягнених у зомбі, пройшлися по центру німецького міста Франкфурт. це хід стало одним з 80-ти подібних заходів, проведених за останні чотири роки в самих різних країнах світу.

 

Самий перший подібний парад пройшов в Торонто в 2003 році, де знімали обидві частини зомбі-епопеї «Обитель Зла». У той час у місті вже було безліч «зомбі» зі стажем, адже в масовці при зйомках кіно брали участь звичайні жителі цього канадського міста. З тих пір в світі пройшли самі різні зомбі-паради, що варіюються за чисельністю, антуражу і географічному положенню.

 

Зомбі хода у Франкфурті, що зібрало сотні учасників, проходить у місті вже не вперше: минулого року парад тут відбувся 12 липня.

 

Зомби-парад во Франкфурте

  )  

1) Дівчина, відвідавши салон краси, увійшла в образ зомбі і тепер сидить у кафе в очікуванні початку Зомбі-параду в Франкфурті 18 липня 2009. (REUTERS / Johannes Eisele)

 
)  

2) Одна з учасниць Зомбі-параду в Франкфурті 18 липня 2009. (REUTERS / Johannes Eisele)

 
 
)  

3) Зомбі-парад в Франкфурті 18 липня 2009. Подібні ходи приваблюють чимало народу, незважаючи на те, що церква на Заході вважає подібні дії - блюзнірськими. (REUTERS / Johannes Eisele)

 
 
)  

4) Сотні людей, переодягнених у зомбі, пройшлися по центру Франкфурта під час Зомбі-параду, минулої суботи, 18 червня. (REUTERS / Johannes Eisele)

 
 

)

 

5) Зомбі-парад в Франкфурті 18 липня 2009. Парад зомбі в різних країнах проходять досить часто. За даними сайту Zombie Walks and Crawls, яким нещодавно була замовлена ??контекстна реклама сайту, з 2005 року їх було проведено близько 80. (REUTERS / Johannes Eisele)

 

)

 

6) Зомбі-парад в Франкфурті 18 липня 2009. В більшості своїй в подібних заходах беруть участь любителі фільмів жахів і готичної культури. Любителям жанру постапокаліптика можна порадити скачати фільм носії. (REUTERS / Johannes Eisele)

 
)  

7) Зомбі-парад в Франкфурті 18 липня 2009. 15 серпня парад зомбі повинен був відбутися в російському Санкт-Петербурзі, проте міська адміністрація заборонила ходу. (REUTERS / Johannes Eisele)

 
 
)  

8) Зомбі-парад в Франкфурті 18 липня 2009. Подібні ходи проходять в різних країнах світу, в тому числі і в Росії. Незважаючи на заборону влади провести парад Зомбі в Санкт-Петербурзі, подібні заходи пройшли цього літа у Воронежі і Пермі. (REUTERS / Johannes Eisele)

 
 
)  

9) Зомбі-парад в Франкфурті 18 липня 2009. Подібні демонстрації молодіжних субкультур, що обіграють образи і тематику смерті в дусі карнавалу, регулярно проводяться в багатьох містах світу. (REUTERS / Johannes Eisele)

 
 
Зомби-парад во Франкфурте  

10) Зомбі-парад в Франкфурті 18 липня 2009. Перший зомбі-парад пройшов в 2003 році в Торонто. Одне з найбільших заходів подібного роду - це зліт зомбі в Сан-Дієго. (REUTERS / Johannes Eisele)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все