Аукціон овець

Аукціон овець

Щорічно в Шотландії - в містечку Лейрг в 700 жителів - проходить найбільший в Європі аукціон домашньої худоби, а имено - овець. Фермери з усієї північної Шотландії зїжджаються, щоб оцінити і вибрати найкращих овець.   (Всього 12 фото)  
На волосині

На волосині

Забудьте про камери з дистанційним управлінням або заховані в каменях і на деревах обєктиви. Джонатан Гріффітс воліє робити знімки самостійно, причому, на відстані кількох сантиметрів від диких звірів.   (Всього 15 фото)  
Тварини новини

Тварини новини

Від витоку нафти та її наслідків для дикої природи і спроб збереження видів до новин із зоопарків і розпещених домашніх вихованців - представляємо вашій увазі фотопідбірку з життя братів наших менших і їх взаємодій з світом людини.   (Всього 40 фото)  
Рідкісна фауна країни Суринам

Рідкісна фауна країни Суринам

Міжнародна організація по збереженню рідкісних видів тварин здійснила поїздку в екзотичну країну Суринам і була приємно здивована, виявивши там дві дюжини нових видів. Нових і дивовижних.   (Всього 9 фото)  
Козій грип став причиною масового забою худоби

Козій грип став причиною масового забою худоби

Спалах козячого грипу стала причиною масового забою вагітних кіз і овець на голландських фермах.   (Всього 15 фото)       Козій грип став причиною масового забою худоби  
Мій кадр

Мій кадр

Мій кадр - це ціла серія випусків, які ми будемо публікувати щотижня. Фотографії у випусках були зроблені звичайними людьми, тільки претендують на звання фотографів-професіоналів. Усіх цих людей обєднує одне - любов до тварин.  
Морські монстри

Морські монстри

Акули, кити-вбивцю, піраньї, отруйні медузи - це далеко не повний список небезпечних мешканців МОРСЬКИХ теріторій. У Цій збірці представлена?? Десятка найстрашнішіх МОРСЬКИХ монстрів, з Якими краще Ніколи НЕ зустрічатіся.    (Всього 10 фото)  
Друга мама

Друга мама

Загальновідомий факт, що тварини зазвичай неохоче розмножуються в неволі. А навіть якщо потомство народжується, в багатьох випадках тварини, втратили в зоопарку природні інстинкти, кидають своїх дитинчат.   У таких випадках поширеною практикою в китайських
Дитя заходу

Дитя заходу

25 вересня знаменита студія Disney випустила свій перший документальний фільм про дику природу під назвою Пурпурові крила. Фільм присвячений рожевим фламінго на озері Натрон в північній Танзанії.   (Всього 9 фото)  
Пернаті (частина 2)

Пернаті (частина 2)

Продовжуємо розмову в картинках про вільні могутніх птахах.   (Всього 13 фото)  
Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все