Опубликовано: 24 октября 2015 г.

Козій грип став причиною масового забою худоби


Спалах козячого грипу стала причиною масового забою вагітних кіз і овець на голландських фермах.

 

(Всього 15 фото)

 

Массовый забой коз и овец в Голландии
 

1)  

1) Як повідомляють офіційні джерела в Нідерландах вже захворіли 2000 300 осіб, шість з яких померли. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
2)  

2) Епідемія нової хвороби, яка вже отримала назву козячого грипу або лихоманки Q, вирує на сході і півдні Голландії, де найобширніші козячі господарства. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
3)  

3) Козина лихоманка вразила південь і схід Голландії, де сконцентровано найбільш масове скупчення козячих ферм, на яких міститься близько 375 тисяч голів худоби. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
4)  

4) За даними міністерства сільського господарства Нідерландів, козяча лихоманка вже встигла вразити 55 з 350 голландських ферм. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
5)  

5) Через спалах лихоманки Q, переносниками якої є кози, згідно з наказом уряду Нідерландів був початий забій вагітних кіз і овець. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
6)  

6) На фото - голландський ветеринар готує шприц для введення тваринам снотвортного. Знімок зроблений на одній з ферм з вирощування кіз в голландському місті Вінкель 21 грудня 2009. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
7)  

7) Міністерство сільського господарства Голландії склало програму щодо запобігання та профілактики лихоманки Q, в яку входить вакцинація, заборона на транспортування тварин і забій вагітних особин. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
8)
 

8) Вагітні кози і вівці становлять найбільшу небезпеку для людини, оскільки є переносниками найбільшого числа бактерій, найактивніше поширюються в період появи у тварин приплоду. (REUTERS / Michael Kooren)

 
9)  

9) Як повідомив прес-секретар міністерства сільського господарства Голландії Тяйс фан Сон, забій почався на трьох з шістдесяти господарств, на яких були виявлені інфіковані особини. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
10)  

10) За допомогою спеціальної процедури ветеринари виявляють які саме особини захворіли. Хворих тварин позначають червоним кольором, а здорових - зеленим. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
11)  

11) Незважаючи на те що вірус «козиного грипу» викликає у людини симптоми, схожі з проявом сезонного грипу, він представляє серйозну небезпеку для людей, які страждають аутоімунної хворобою і кардіологічними патологіями. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
12)  

12) Експерти вважають, що різкий стрибок рівня захворювання лихоманкою обумовлений інтенсивним розвитком фермерства, а також високою щільністю населення. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
13)  

13) На 350 фермах Нідерландів знаходиться 1,2 млн овець і 400 тис. кіз, які становлять потенційну загрозу для 16 млн громадян. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
14)  

14) У найближчі чотири тижні забою підлягає більше 40 тис. кіз і овець. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 
15)  

15) На початку весни, під час розмноження буде умерщвлено вдвічі більше тварин. (REUTERS / Michael Kooren)

 
 

Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все