Опубликовано: 27 декабря 2013 г.

Повітряний балет


Щороку в небі над невеликий селом під назвою Гретна збираються тисячі шпаків, утворюючи зграї неймовірною форми. Ці птахи нещодавно отримали статус знаходяться під загрозою, так як через використання різних хімікатів почали пропадати комахи, якими вони харчуються.

 

(Всього 6 фото)

 

522

 
156  

1. Тисячі шпаків повертаються в Гретні. У Британію злітається величезна кількість шпаків з Росії та північної Європи. Вони прилітають сюди гніздитися у відносно теплий клімат. Однак зараз ці птахи вважаються в Британії рідкісним видом. (Owen Humphreys / PA)

 
 
224  

2. Вважається, що шпаки збираються в зграї з метою безпеки, для збереження теплоти і, можливо, просто для спілкування. Як і чому птахи літають разом подібними зграями, залишається загадкою. (Owen Humphreys / PA)

 
 
322  

3. Також залишається невідомим, чому ці птахи почали вимирати, хоча багато звинувачують хімічні препарати, які з 1970-их років почали використовувати на фермах, і які стали причиною зникнення комах, якими харчуються шпаки. (Owen Humphreys / PA)

 
 
422  

4. Кожну ніч перед тим, як стати розсудливим, шпаки проносяться по небу в неймовірних за формою зграях. Найкраще це дійство спостерігати ввечері - за годину до настання темряви. (Owen Humphreys / PA)

 
 
522  

5. Зграї починають утворюватися щороку в листопаді і зберігають свою чисельність аж до весни, коли птахи відправляються на спаровування - хтось в далекі краї, хтось ні. (Owen Humphreys / PA)

 
 
621  

6. У деяких зграях за оцінками вчених налічувалося до 2 мільйонів птахів. На пірсі Брайтон любителі птахів нарахували до 40 000 птахів у виконанні їх повітряного балету перед сутінками. (Owen Humphreys / PA)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все