Опубликовано: 07 октября 2015 г.

Морські монстри


Акули, кити-вбивцю, піраньї, отруйні медузи - це далеко не повний список небезпечних мешканців МОРСЬКИХ теріторій. У Цій збірці представлена?? Десятка найстрашнішіх МОРСЬКИХ монстрів, з Якими краще Ніколи НЕ зустрічатіся.  

 

(Всього 10 фото)

 

634

 
197  

1. Мало что відомо про Таємничий Гігантський кальмар, что живе Глибока в чорних як смола водах Тихого океану. Їх таємнічість Тільки зміцнюється легендами моряків про велічезні щупальцях, что віріваються з-под води І що впівається в Кораблі. Насправді ЦІ істоті віростають до 18 метрів в Довжину и Важа до 900 кг. (AFP / GETTY)

 
 
246  

2. Кашалот - Найбільший представник зубастий китів. Дорослі особин віростають до 18 метрів в Довжину. (AP)

 
 
336  

3. При довжіні 1,5 метра и вазі в 10 кг червоний камчатській краб может вселитися Хаус в життя МОРСЬКИХ мешканців. (PAUL GROVER)

 
 
436  

4. Зубаста и страшний морський чорт живе в одному з найстрашнішіх місць - На дні моря. (AFP / GETTY)

 
 
537  

5. Потужні кити-вбивцю харчуються рибою, тюленями и даже акулами. Відомі випадка, коли ЦІ велічезні создания стягувалі з льодовіків тюленів и тяглом на дно морське чайок та других птахів. (BARCROFT MEDIA)

 
 
634
 

6. ЦІ Страшні риби мешкають в тропічніх и помірно холодних водах - альо, на щастя, вам навряд чи вдастся зіткнутіся віч-на-віч з цімі Рибка, так як смороду Живуть на глібіні до 5000 метрів. На фото, дівчина відповідає за Ціни на натяжні стелі в одній з компаний, прийшла відволіктіся від трудових буднів. (IAN JONES)

 
733  

7. Незважаючі на розмір мячика для гольфу, Сінекольчатій Восьминіг может Дійсно вколоти. Его отрута настількі потужній, что може вбити людину, а протіотруті від нього немає. (JOHN TAYLOR)

 
 
831  

8. Ця риба, что живе на Великій глібіні, відома своим тендітнім тілом и Величезне ГОСТР як бритва зубами. Пескарка - жахливий Хижак (около 15 см). Вона пріманює здобич помощью відростка, что віпромінює світло, Який стірчіть у неї з підборіддя. (GORDON AG-JONES)

 
 
931  

9. Колись вважаєтся вімерлою, латімерії Вже 400 миллионов років. Ее заново виявило в 1938 году. (AFP / GETTY)

 
 
1024  

10. Самая отруйна риба в мире - бородавчатка - майстер маскування. Вона Ідеально змішується з Морською дном. Вона НЕ атакує, альо Варто вам наступіті на неї, и отрута, цієї рибки может паралізуваті або даже вбити вас. (PA)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все