Опубликовано: 04 декабря 2015 г.

На волосині


Забудьте про камери з дистанційним управлінням або заховані в каменях і на деревах обєктиви. Джонатан Гріффітс воліє робити знімки самостійно, причому, на відстані кількох сантиметрів від диких звірів.

 

(Всього 15 фото)

 

 
 
 

1. Британський фотограф Джонатан Гріффітс ризикував життям, щоб зробити ці кадри левів, ведмедів та інших хижаків. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

2. 32-річний фотограф терпів 40-градусні морози канадських лісів і степів, щоб завоювати довіри кожній своїй «моделі» протягом двох-трьох днів. На фото: сніговий барс. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

3. Він підманювати їх їжею - в основному, куркою, щоб сфотографувати ближче. На фото: американський борсук. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

4. На цьому знімку можна побачити всю міць царя звірів, накинувся на його камеру. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

5. А на цій фотографії тигр вирішив «дихнути» йому в обєктив. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

6. Джонатан з Егрема, Сюррей, отримав камеру всього два роки тому - на свій день народження від нареченої, щоб фотографувати їх новонародженого сина. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

7. Однак, провівши якийсь час у місцевому зоопарку, Джонатан вирішив, що хоче сфотографувати хижаків на волі. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

8. Він відправився в Канаду, де він зупинився біля заповідника. Він прокидався о 5:30 ранку і вирушав у гори на пошуки сніжних барсів, вовків і пантер. Його супроводжував гід, і незабаром Джонатану вдалося сфотографувати диких хижаків у всій їх красі та грації. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

9. «Спочатку я сильно нервував, так як ще жодного разу до цього я не був так близько до диких тварин, - говорить Джонатан. - Але ж від них можна чекати чого завгодно ». (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

10. Для Джонатана найстрашніший момент був, коли він зіткнувся віч-на-віч з пантерою. «Я так злякався. Я подумав, що вона може напасти на мене в будь-яку хвилину ». (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

11. «Це справжній викид адреналіну. Ти так близько, що можеш розгледіти слину, капає з їх іклів. І не віриш власним очам ». (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

12. «Моя сімя вважає мене трохи божевільним і завжди хвилюється - раптом щось піде не так. Але мені так подобається підходити до них якомога ближче, щоб зробити кадри різного плану ». (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

13. Його проект тривав 15 місяців. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

14. Та вже, коли дивишся в цю пащу, здатну проковтнути камеру, радієш, що бачиш її володаря лише на фото, а не наживо. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
 
 

15. Сибірський тигр в снігу. (Jonathan Griffiths / Solent)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все