Опубликовано: 24 августа 2013 г.

Вусаті портрети (14 фото)


48-річний фотограф Рен Незерленд колись працював фотографом ВМФ, але з роками перекваліфікувався в фотографа домашніх тварин. До нього звертаються навіть знаменитості, а недавно він почав готувати матеріал для своєї нової ілюстрованої книги про кішок.

 

(Всього 14 фото)

 

 
 
 

1. На цих портретах ви побачите найсмішніших і досить зніжених кішечок. (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

2. 48-річний фотограф Рен Незерленд з Флориди хоче показати індивідуальну особистість цих тварин. «У кожному кадрі я намагаюся виявити індивідуальність кішки», - говорить він. (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

3. «За останні 10 років мене раз двадцять кусали і дряпали», - додає колишній військовий фотограф. (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

4. «Просто кішки такі швидкі. Так що мій доктор вже звик до моїх частих дзвінках і візитам ». (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

5. Це одні з кращих фотографій кішок за останні 10 років, зроблені кращими фотографами Америки. (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

6. «Я все частіше і частіше бачу лисих кішок, схоже, вони стають популярними в США. Багато приносять цих кішок до мене, щоб я зробив фотографію ». (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

7. Рен обіцяє господарям фотографувати тварину якомога довше, поки воно буде це дозволяти. (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

8. «Найгірший клієнт, який у мене був, хотів, щоб я сфотографував його кота в костюмі жениха, потім у костюмі нареченої, а потім зліпив дві картинки в одну за допомогою фотошопу». (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

9. «Власник сказав, що його кішка до цього ніколи не носила одяг ...» (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

10. «Я спробував пояснити, що кішки - це не собаки, яких можна нарядити в що завгодно і коли завгодно. При спробі засунути кота в смокінг він, швидше за все, буде захищатися або просто ляже і відмовиться позувати ». (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

11. Фотографії Рена настільки популярні, що його клієнти телефонують йому через 10-15 років, коли їх вихованця вже немає на світі, щоб подякувати. (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

12. Він збирає свої улюблені роботи для майбутньої книги. (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

13. Рен відомий своїми фотографіями з різних конкурсів і шоу собачих перукарів. Він подорожує по країні, збираючи фотографії незвичайних собачих зачісок. (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
 
 

14. Його фотографії собак, підстрижених у вигляді качок, корів і левів, принесли йому популярність. Зараз навіть такі знаменитості, як Кейт Хадсон і Джек Осборн просять його сфотографувати їх улюбленців. (REN NETHERLAND / BARCROFT MEDIA)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все