Опубликовано: 08 октября 2015 г.

Мій кадр


Мій кадр - це ціла серія випусків, які ми будемо публікувати щотижня. Фотографії у випусках були зроблені звичайними людьми, тільки претендують на звання фотографів-професіоналів. Усіх цих людей обєднує одне - любов до тварин.

 

54

 
115  

1. Занирнувшій у воду баклан і косяк риби під час великої міграції сардин біля берегів Південної Африки. (Alexander Safonov)

 
 
27  

2. На цьому знімку самка тигра відповідає на рик самця, який знаходиться в іншому кінці зоопарку в Такомі, штат Вашингтон. (Rose Gordon)

 
 
35  

3. Гірські альпійські козли йдуть в ряд в Швейцарських Альпах. (Ueli Stahel)

 
 
45  

4. У дусі Майкла «Ніка» Ніколса з журналу «National Geographic» я вирішив встановити камеру і робити знімки за допомогою дистанційного пристрою, що використовує спеціальне радіопристрій PocketWizard. Я причепив камеру до гілки дерева, а сам сховався приблизно в 9 метрах. Коли камера сфотографувала, я був здивований, подивившись на фото. Ніколи не знаєш, яким буде кадр, зроблений за лічені секунди. (Ben Bishop)

 
 
54  

5. Макаки на горі Місен на острові Міядзіма, Японія, обіймають своїх дитинчат і один одного. Це показує, що, можливо, сімейні узи у мавп розвинені куди краще, ніж у нас, людей. (Michael Angelo Cortez)

 
  64  

6. Це моя кішка на імя Кіт. Вона любить спостерігати за птахами. На вулиці було дуже холодно, йшов сніг, я насипала на підвіконня побільше насіння, а сама зачаїлася з цифровим фотоапаратом. (Deborah Neace)

 
74  

7. Морський лев щось шукає в акваріумі округу Лос-Анджелес. (Sheldon Smith)

 
 
84  

8. Я була в Національному заповіднику Йелоустон в Фішерманс Брідж і побачила, як ці койоти грали в снігу. (Maura Casey)

 
 
92  

9. Це фотографія церемонії відкриття Чемпіонату з верхової їзди в Катарі, демонстраційну кінь вивели на арену під відкритим повітрям. (Abdulrahman Maghawri)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все