Опубликовано: 06 ноября 2015 г.

Рідкісна фауна країни Суринам


Міжнародна організація по збереженню рідкісних видів тварин здійснила поїздку в екзотичну країну Суринам і була приємно здивована, виявивши там дві дюжини нових видів. Нових і дивовижних.

 

(Всього 9 фото)

 

839

 
1109  

1. Серед цікавих біологічних видів, зазначених у звітах під час експедиції, був і цей вид мурашки - daceton armigerum - зіркого хижака тропічних лісів. (Piotr Naskrecki / Conservation International)

 
 
264  

2. Цей вид риби виду genus guyanancistrus, відкритий в 2005 році, - новий для науки, і знайти його можна тільки в східній частині Сурінаму. Цей вид карликового сома отримав прізвисько «великоротий» через незвично великого розміру рота. (Jan Mal / Conservation International)

 
 
347  

3. Дослідники також знайшли новий вид жаби. (James I. Watling / Conservation International)

 
 
442  

4. Амазонский уліткоед був зареєстрований дослідниками на плато Лелі в Сурінаму. Ця змія харчується равликами, яких дістає з раковин. Як тільки змія схопить равлика, її нижня щелепа впивається в раковину, і равлик «відскакує» прямо в рот хижакові. (James I. Watling / Conservation International)

 
 
542  

5. Canthon triangularis - жук-гнойовик, виявлений в Сурінамі в 2005 році. Це один з 40 зареєстрованих у Сурінамі жуків, 30% з яких можуть бути абсолютно новими. Жуки-навозники - неймовірно корисні комахи для здоровя нашого довкілля. (Trond Larsen / Conservation International)

 
 
642  

6. На цьому знімку зображений вид мурашки Cryptomyrmex longinodus - новий вид для Сурінаму. Раніше його можна було знайти тільки в грунті Бразилії. Хоча поки що про ці дивовижні мурашках мало що відомо, їх чисельність помітно збільшилася завдяки знайденим в Сурінамі особинам. Jeffrey Sosa-Calvo/Conservation International)

 
 
740  

7. Harttiella crassicauda - карликовий сом, що мешкає тільки в підйомі бухти на плато Сурінаму Нассау. Дослідники виявили це твід в 2005 році, хоча він вже 50 років вважався вимерлим. (Trond Larsen / Conservation International)

 
 
839  

8. Жаба виду Epipedobates trivittatus відрізняється від інших видів, знайдених на території Сурінаму, своїм кольором - замість звичайних зеленувато-жовтих її смужки яскраво-помаранчеві. Один з найцікавіших фактів про ці жабах полягає в тому, що самець перевозять, на своїй спині. (James I. Watling / Conservation International)

 
 
932  

9. Цей яскравий вид жаб роду ателопи був виявлений в горах Сурінаму в 2005 році. Чисельність цих жаб знаходиться під ретельним дослідженням, особливо після того, як їх знайшли у двох найбільш неспокійних регіонах країни. (Paul Ouboter / Conservation International)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все