Опубликовано: 19 июля 2014 г.

Собачий фестиваль Woofstock


Woofstock - знаменитий фестиваль собак в Торонто, Канада, ось уже шість років поспіль збирає до 200 000 глядачів і учасників. Цього року він пройшов на вихідних 13 та 14 червня; на фестивалі було представлено величезну кількість конкурсів і змагань, а також велика різноманітність літаків і магазинчиків, де можна було купити все - від гребінців для собак до останніх новинок моди собачого світу.

 

92

 
19 Собачий фестиваль Woofstock  

1. Woofstock - знаменитий фестиваль для любителів собак, який щорічно проходить в Торонто, Канада. На нього стікаються тисячі глядачів зі всієї країни.

 
 
23 Собачий фестиваль Woofstock  

2. Фестиваль Woofstock - відмінна можливість для любителів собак поспілкуватися на різні теми, поділитися досвідом і, звичайно, продемонструвати своїх вихованців у всій красі.

 
 
33 Собачий фестиваль Woofstock  

3. На фестивалі збираються сотні представників найрізноманітніших порід: маленькі, великі, чорні, білі, різнокольорові, пухнасті і гладкошерсті - всі вони зібралися в цьому році на площі святого Лоуренса в Торонто, Канада, на найбільшому фестивалі собак на відкритому повітрі.

 
 
43 Собачий фестиваль Woofstock  

4. На виставці Woofstock є на що подивитися. Тут вам і всілякі змагання, і конкурси на витривалість, і покази мод. Одним словом, є чим зайнятися як господареві, так і його чотириногого друга.

 
 
53 Собачий фестиваль Woofstock  

5. На Woofstock можна зустріти справжніх модниць! Це відмінний привід продемонструвати чергову новинку від кутюр.

 
 
62 Собачий фестиваль Woofstock  

6. Цього року на Woofstock, що проходив в Торонто 13 та 14 червня, зїхалося близько 200 тисяч учасників і глядачів!

 
 
72 Собачий фестиваль Woofstock  

7. Під час виставки працює близько 200 літаків, на яких можна купити все - від приладдя для собачого спа до модного одягу для свого улюбленця.

 
 
89 Собачий фестиваль Woofstock  

8. Woofstock проходить вже шостий рік. Вперше фестиваль зявився в 2003 році. Тоді газета «Toronto Star» назвала це подією «влітку щенячьем любові». А як ще можна назвати захід, на який зїхалося до 140 000 шанувальників цих чотириногих тварин?

 
  92 Собачий фестиваль Woofstock  

9. Цього року на фестивалі в Канаді близько 200 компаній представляли свої продукції: собачу їжу, іграшки, предмети для догляду, лікування і т.д. Наприклад, іграшки замовити можна в будь-який куточок Північної Америки.

 
102 Собачий фестиваль Woofstock  

10. На виставці є безліч найрізноманітніших конкурсів. Приміром, господарі зі своїми вихованцями можуть спробувати позмагатися з іншими конкурсантами в «Конкурсі найпотворніших собак і господарів».

 
 
111 Собачий фестиваль Woofstock  

11. Ну і звичайно традиційні конкурси на витривалість і демонстрацію своїх вмінь і навичок.

 
 
121 Собачий фестиваль Woofstock  

12. На вихідних 13 та 14 червня в Торонто зїхалося понад 150 тисяч любителів собак. Одна з площ міста на два дні перетворилася на справжнє змішання двоногих і чотириногих.

 
 
131 Собачий фестиваль Woofstock  

13. На фестивалі трапляється багато цікавих і смішних моментів. Таких як цей, наприклад!

 
 
141 Собачий фестиваль Woofstock  

14. Водні змагання - одні з найпоширеніших і улюблених на Woofstock. Їх люблять як господарі, так і їх чотириногі друзі.

 
 
151 Собачий фестиваль Woofstock  

15. У неділю 7 червня 2009 року, за тиждень до початку фестивалю Woofstock, пройшло знамените подія «Woofstock Doggie Weddings High Tea», де проводяться весільні церемонії для собак. Десятки і сотні собак скріплюються в цей день узами шлюбу. У цей день, як і належить винуватцям торжества, собачки одягнені подобающе: на нареченій - весільна сукня, на нареченому - фрак.

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все