Опубликовано: 04 октября 2015 г.

Друга мама


Загальновідомий факт, що тварини зазвичай неохоче розмножуються в неволі. А навіть якщо потомство народжується, в багатьох випадках тварини, втратили в зоопарку природні інстинкти, кидають своїх дитинчат.

 

У таких випадках поширеною практикою в китайських зоопарках є використання собак як сурогатних матерів для тигренят, левенят, ведмежат і інших новонароджених дитинчат. У собаки по кличці Балу вже великий досвід у цій корисній справі: за пять років вона вигодувала вже 12 (!) Тигренят залишених батьками в різний час. Балу стала справжньою матірю-героїнею.

 

Вторая мама

 
)  

1) Сука обнюхує дитинчат панди під час їхньої першої зустрічі. Цих крихт ведмежат, кинула їх рідна мама, незабаром після їх народження в зоопарку міста Тайюань, на півночі Китаю в провінції Шаньсі на 15 липня 2009. За народженням малюків спостерігали сотні відвідувачів зоопарку, через такого стовпотворіння самка відмовилася доглядати за потомством. Доглядачі зоопарку були змушені шукати новонародженим альтернативну годувальницю, і, як не дивно, їй стала ощенилася трьома днями раніше домашній собака з передмістя Тайюаня. (AFP / AFP / Getty Images)

 
 
)  

2) Нещодавно ощенилася собака всиновила двох дитинчат червоної панди, яких мати залишила незабаром після їх народження в зоопарку міста Тайюань в північно-китайської провінції Шаньсі. Дитинчата панди взяли другу маму і ростуть на собачому молоці, але при цьому цуценята виявилися кинутими. Знімок зроблений 15 липня 2009 року. Два дитинчати панди народилися в зоопарку 25 червня, і були негайно відкинуті матірю через величезної юрби відвідувачів. (AFP / AFP / Getty Images)

 
 
)  

3) Два тигреня в компанії зі своїм собачим «братом» притискаються до своєї прийомної матері, після того як досита напилися її молока. Їх рідна мати кинула їх незабаром після народження в сафарі-парку в Хефей, в східно-китайській провінції Аньхой. Знімок сделан16 июля 2009. (AFP / AFP / Getty Images)

 
 
)  

4) Три левеняти харчуються молоком своєї прийомної матері в сафарі-парку в Хефей, східно-китайської провінції Аньхой. Собака усиновила новонароджених хижаків, після того як від малюків відмовилася власна мама. (AFP / AFP / Getty Images)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все