Опубликовано: 09 марта 2014 г.

Як вибрати бойлер?!


Як вибрати бойлер?!Бойлер це зручне сучасне обладнання, яке забезпечить гарячою водою там, де не передбачена централізована система ГВП, або у випадках відключення гарячої води у літній період. У наш час важко собі уявити комфортне існування без гарячої води, бо бойлери користуються величезною популярністю. Напевно, кожна сім'я стыкалась з питанням придбання бойлера для застосування, якщо не в квартирі, так і в приватному заміському будинку або дачі. Але далеко не кожна людина може визначити переваги чи недоліки тієї чи іншої моделі пропонованої на ринку, тим більше, що різноманітність даного обладнання на сьогоднішній день досить великий.
Сучасний ринок водонагрівальних виробів може запропонувати Вам електричні, непрямі, газові, комбіновані та ємнісні бойлери, розраховані на сонячну енергію. Свій вибір на користь того або іншого виду обладнання варто робити ретельно зваживши всі умови, а саме передбачувану інтенсивність використання, кількість осіб, доступність того чи іншого виду енергії та інше. Купити газовий бойлер ви можете на сайті http://www.topidom.ru/.
Найпоширенішим видом бойлерів вважаються електричні. Вони популярні завдяки простоті установки і доступності електроенергії практично скрізь. Такий бойлер нагріває воду завдяки Тену, через який проходить електричний струм. Другі за популярністю газові бойлери. Ці моделі нагрівають воду за допомогою газового пальника. Такий бойлер вважається більш економічно вигідним, крім того, нагрів води в бойлерах однакової ємності в газовому виконанні буде проходити значно швидше, ніж в електричному. Від законного першого місця в рейтингу споживчої популярності їх відділяє лише те, що мережа газопостачання не настільки розвинена в нашій країні як електрична. Крім того, встановлення газового обладнання обходиться дещо дорожче і важче ніж установка електричного водонагрівача, наприклад, Вам доведеться обладнати його димоходом. Та й вартість газових конструкцій декілька вище. Бойлери непрямого та комбінованого типу це більш складні системи і в плані обслуговування і в плані установки, крім того, в міських квартирах такий варіант практично неможливий, але їх використання є більш вигідним з економічної точки зору. Для нагріву води в непрямому бойлері використовується сторонній джерело тепла. Наприклад, такі котли можна використовувати в комплекті з котлами опалення або використовуючи централізовану систему опалення. Комбіновані бойлери являють собою гібридні конструкції, які поєднують в собі непрямий і електричний нагрів, або непрямий і газовий.
За типом установки бойлери поділяють на вертикальні, горизонтальні та універсальні. Звичайно, багато що залежить від наявності вільного місця в приміщенні. Але вертикальні конструкції мають декілька переваг перед горизонтальними виробами. Вода у вертикальному бойлері нагрівається швидше, та невикористаний залишок буде менше. Універсальні конструкції можуть бути розміщені як вертикально, так і горизонтально. Це зручно тим, що бойлеру завжди знайдеться місце навіть після перепланування приміщення, але за таку зручність Вам доведеться доплатити.
Наступним Важливим питанням у виборі бойлера є його обсяг. Якщо Ви купуєте невеликий бойлер для кухні, то що б помити посуд Вам цілком буде достатньо невеликої ємності на 5-10 літрів. Але в більшості випадків бойлер передбачається експлуатувати також і для гігієнічних процедур. Для однієї людини передбачається використання котла на 50-80 літрів. Такого об'єму буде достатньо і для побутових потреб, і для прийому душу і навіть ванни. Якщо в сім'ї 3 особи, рекомендується використовувати бойлер до 150 літрів, а якщо 4 до 200 літрів. Звичайно, багато залежить і від інтенсивності використання гарячої води. При економному використанні, цілком можливо, що і 4 людини обійдуться місткістю 120 літрів, але ванну прийняти один за одним тоді не вийде, але для душу з деякими проміжками часу цього вистачить.
Потужність бойлера впливає на швидкість нагріву води в ємності. Тут також слід враховувати інтенсивність використання ГВП і вже підібраний обсяг. Чим більше потужність обраного бойлера, тим швидше буде нагріватися вода в баку, але і витрата електроенергії або газу буде вище. Чим вище потужність обладнання, тим дорожче буде і його вартість, тому слід оцінювати важливість швидкості нагріву з практичної точки зору. Слід сказати також про те, що вибираючи електричний бойлер, краще зупиниться на двухТЭНовой моделі, так як, по-перше, Ви зможете відключати один з Тенів при невисокій потреби в гарячій воді, а по-друге, навіть якщо один з Тенів поламається, Ваш водонагрівач все ще буде залишатися в робочому стані.
При виборі бойлера слід звертати увагу також на такі деталі як антикорозійне покриття бака (як правило використовується міцна емаль) і наявність магнієвого анода, вони суттєво продовжують термін служби виробу. Крім того, важлива товщина ізоляції, бо чим більше вона буде, тим довше зберігатиметься температура води, а отже, економніше буде витрачатися електроенергія чи газ, так і сам робочий ресурс виробу. Хорошим показником якості бойлера є наявність термостата з захистом від перегріву. Підвищують зручність використання електронні панелі з програмованим управлінням, датчиками і таймерами, але і вартість таких моделей декілька вище, ніж простих бойлерів. Тому, якщо таке задоволення Вам не по кишені, подбайте про наявність, хоча б індикатора температури і можливості регулювання температурного режиму.

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров: 894
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все