Опубликовано: 01 марта 2013 г.

Виверження вулкана Майон


В понеділок філіппінські війська змусили 3000 жителів покинути свої будинки, розташовані навколо вулкана, який, як кажуть експерти, ось-ось перейде до найнебезпечнішою стадії виверження. Десятки тисяч людей вже були евакуйовані з населених пунктів, що знаходяться біля підніжжя гори Майон, яка в понеділок випускала фонтани вогненної лави, видавала потужний гуркіт і подавала інші ознаки наближається виверження. Проте уряду не так-то легко змусити жителів покинути свої будинки. «Є люди, яких евакуювали вже по три рази, і це не межа, - каже Джої Сальседо з центральної провінції Албай. - Ми граємо з ними в кішки-мишки ».

 

Через тиждень виверження попелу і лави, стікала вниз по її схилах, 2460-метрова гора, що височіє над затокою Албай і містом Легазпі, здригнулася від майже 2 тисяч вулканічних поштовхів і струсів землі в ніч з неділі на понеділок.

 

(Всього 23 фото)

 

Извержение вулкана Майон

 
1. Лава продолжает стекать по склонам вулкана Майон уже шестой день. Снимок сделан 19 декабря в городе Легазпи, провинция Албай, примерно в 500 км на юго-восток от Манилы, Филиппины. Более 34 тысяч людей, живущих в районах вокруг вулкана, были эвакуированы после его пробуждения. (AP/Bullit Marquez)  

1. Лава продовжує стікати по схилах вулкана Майон вже шостий день. Знімок зроблений 19 грудня о місті Легазпі, провінція Албай, приблизно в 500 км на південний схід від Маніли, Філіппіни. Більш 34 тисяч людей, що живуть в районах навколо вулкана, були евакуйовані після його пробудження. (AP / Bullit Marquez)

 
 
2. Лава продолжает стекать по склонам вулкана Майон в 500 км от Манилы 20 декабря. (AP/Bullit Marquez)  

2. Лава продовжує стікати по схилах вулкана Майон в 500 км від Маніли 20 грудня. (AP / Bullit Marquez)

 
 
3. Рабочие грузят вулканические камни недалеко от подножия вулкана Майон (на заднем плане) в городе Гинобатан, провинция Албай, 21 декабря. (AFP/Getty Images/Ted Aljibe)  

3. Робочі вантажать вулканічні камені недалеко від підніжжя вулкана Майон (на задньому плані) в місті Гінобатан, провінція Албай, 21 грудня. (AFP / Getty Images / Ted Aljibe)

 
 
4. Эвакуированные с подножия извергающегося вулкана Майон дети молятся во временном убежище в деревне недалеко от города Гуинобатан в провинции Албай 21 декабря. (AFP/Getty Images/Ted Aljibe)  

4. Евакуйовані з підніжжя вулкана, що вивергається Майон діти моляться у тимчасовому притулку в селі недалеко від міста Гуінобатан в провінції Албай 21 грудня. (AFP / Getty Images / Ted Aljibe)

 
 
5. Мальчик едет на велосипеде с вещами своей семьи, пока жители покидают населенный пункт у подножия вулкана Майон в провинции Албай 21 декабря. (AFP/Getty Images/Ted Aljibe)  

5. Хлопчик їде на велосипеді з речами своєї сімї, поки жителі залишають населений пункт біля підніжжя вулкана Майон в провінції Албай 21 грудня. (AFP / Getty Images / Ted Aljibe)

 
 
6. Эвакуированные с территорий извергающегося вулкана Майон дети смотрят телевизор во временном убежище в городе Гуинобатан в провинции Албай 21 декабря. (AFP/Getty Images/Ted Aljibe)  

6. Евакуйовані з територій вулкана Майон діти дивляться телевізор у тимчасовому притулку в місті Гуінобатан в провінції Албай 21 грудня. (AFP / Getty Images / Ted Aljibe)

 
 
7. Эвакуированная женщина, пострадавшая от вулкана Майон, прикасается к статуе святой во временном убежище в городе Гуинобатан в провинции Албай 21 декабря. (AFP/Getty Images/Ted Aljibe)  

7. Евакуйована жінка, що постраждала від вулкана Майон, торкається до статуї святий у тимчасовому притулку в місті Гуінобатан в провінції Албай 21 грудня. (AFP / Getty Images / Ted Aljibe)

 
 
8. Жители деревни близ вулкана Майон едут на грузовике после того, как власти попросили их покинуть свои дома в городе Гуинобатан в провинции Албай 21 декабря. (AFP/Getty Images/Ted Aljibe)  

8. Жителі села поблизу вулкана Майон їдуть на вантажівці після того, як влада попросили їх покинути свої будинки в місті Гуінобатан в провінції Албай 21 грудня. (AFP / Getty Images / Ted Aljibe)

 
 
9. Эвакуированные с территории вокруг активного вулкана Майон дети завтракают во временном убежище в городе Лагазпи в провинции Абай 21 декабря. (AFP/Getty Images/Ted Aljibe)  

9. Евакуйовані з території навколо активного вулкана Майон діти снідають у тимчасовому притулку в місті Лагазпі в провінції Абай 21 грудня. (AFP / Getty Images / Ted Aljibe)

 
 
10. Лава стекает по склонам вулкана Майон в воскресенье 20 декабря в городе Легазпи в провинции Албай примерно в 500 км от Манилы. Десятки тысяч жителей населенных пунктов вокруг вулкана Майон покинули дома и теперь, скорее всего, вынуждены встречать Рождество вне дома. (AP/Bullit Marquez)  

10. Лава стікає по схилах вулкана Майон в неділю 20 грудня в місті Легазпі в провінції Албай приблизно в 500 км від Маніли. Десятки тисяч жителів населених пунктів навколо вулкана Майон покинули будинки і тепер, швидше за все, змушені зустрічати Різдво поза домом. (AP / Bullit Marquez)

 
 
11. Эвакуированные, которых заставили покинуть свои дома, находившиеся вблизи активного вулкана Майон, готовят еду во временном убежище в общественной школе в городе Бакакай, провинция Албай, 20 декабря. (AP/Bullit Marquez)  

11. Евакуйовані, яких змусили залишити свої будинки, що знаходилися поблизу активного вулкана Майон, готують їжу у тимчасовому притулку в суспільному школі в місті Бакакай, провінція Албай, 20 грудня. (AP / Bullit Marquez)

 
 
12. Фермеры сажают рис недалеко от пробудившегося вулкана Майон в городе Гуинобатан в провинции Албай в воскресенье 20 декабря. (AP/Bullit Marquez)  

12. Фермери садять рис недалеко від пробудившегося вулкана Майон в місті Гуінобатан в провінції Албай в неділю 20 грудня. (AP / Bullit Marquez)

 
 
13. Солдаты перекрывают путь жителям, пытающимся въехать в 8-километровую опасную зону после того, как ученые подняли тревогу по поводу пробуждения вулкана Майон до четырех по пятибалльной шкале. (AP/Bullit Marquez)  

13. Солдати перекривають шлях жителям, які намагаються вїхати в 8-кілометрову небезпечну зону після того, як учені підняли тривогу з приводу пробудження вулкана Майон до чотирьох за пятибальною шкалою. (AP / Bullit Marquez)

 
 
14. Эвакуированные неохотно удаляются, после того как солдаты запретили им пересекать 8-километровую границу к вулкану Майон в провинции иАлбай в 500 км от Манилы 20 декабря. (AP/Bullit Marquez)  

14. Евакуйовані неохоче видаляються, після того як солдати заборонили їм перетинати 8-кілометровий кордон до вулкану Майон в провінції іАлбай в 500 км від Маніли 20 грудня. (AP / Bullit Marquez)

 
 
15. Лава продолжает стекать по склонам вулкана Майон шестой день подряд 19 декабря в городе Легазпи, Филиппины. (AP/Bullit Marquez)  

15. Лава продовжує стікати по схилах вулкана Майон шостий день поспіль 19 грудня о місті Легазпі, Філіппіни. (AP / Bullit Marquez)

 
 
16. Жители эвакуированные из домов, находящихся вокруг пробудившегося вулкана Майон, коротают время в общественной школе в городе Бакакай, провинция Албай, примерно в 500 км от юго-востока Манилы 19 декабря. (AP/Bullit Marquez)  

16. Жителі евакуйовані з будинків, що знаходяться навколо пробудившегося вулкана Майон, коротають час у громадській школі в місті Бакакай, провінція Албай, приблизно в 500 км від південного сходу Маніли 19 грудня. (AP / Bullit Marquez)

 
 
17. Жители, которых насильно эвакуировали из регионов, расположенных недалеко от вулкана Майон, стоят в очереди за питанием во временном убежище, размещенном в общественной школе города Бакакай в 500 км к юго-востоку от Манилы 19 декабря. (AP/Bullit Marquez)  

17. Жителі, яких насильно евакуювали з регіонів, розташованих недалеко від вулкана Майон, стоять у черзі за харчуванням у тимчасовому притулку, розміщеному в суспільному школі міста Бакакай в 500 км на південний схід від Маніли 19 грудня. (AP / Bullit Marquez)

 
 
18. Эвакуированные жители пережидают извержение вулкана Майон в общественной школе в городе Бакакай в провинции Албай 19 декабря. (AP/Bullit Marquez)  

18. Евакуйовані жителі перечікують виверження вулкана Майон в суспільному школі в місті Бакакай в провінції Албай 19 грудня. (AP / Bullit Marquez)

 
 
19. Вулкан Майон извергает в воздух мягкий пепел в первом зарегистрированном
        <p><strong>P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.</strong></p>
<script type=
Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все