Опубликовано: 02 июня 2015 г.

Травневі грози: повені в різних країнах


Нинішній травень видався незвично мокрим в багатьох країнах по всьому світу: проливні дощі і повені сіють хаос в Європі, Китаї, Індії, Штатах і на Шрі-Ланці.

 

У Європі минулого тижня від повені на півдні Польщі загинули, щонайменше, пять осіб. Проливні дощі, що почалися в центральній Європі в минулі вихідні, також викликають повені в районах Угорщини, Словаччини та Чеської Республіки, оскільки зливи викликали розлив річок і затоплення будівель і доріг, розташованих в низинах.

 

На Ланці в результаті повеней і зсувів, викликаних сильними опадами по всій країні, за минулий тиждень загинули 20 осіб. У сусідній Індії число загиблих в результаті потужного циклону Лайла, який пройшовся по південно-східному узбережжю, обриваючи ліній електропередач і викликаючи зсуви, зросла до 23. Проливні дощі, причиною яких стала глобальна погодний феномен Ель-Ніньо (температурні зміни поверхневих вод Тихого океану), йшли в різних частинах південного Китаю, в результаті чого потоки води руйнували будинки, знищували посіви та стали причиною загибелі, щонайменше, 70 осіб.

 

У США безперервні дощі позаминулого тижня викликали помірний розлив кілька річок в штаті Міссурі, а також зливові паводки, в результаті яких загинули дві людини.

 

(Всього 28 фото)

 

flood230 800x527 Майские грозы: наводнения в разных странах

 
flood010 Майские грозы: наводнения в разных странах  

1) Жінка тримається за перила, намагаючись подолати потік води на березі річки Одер. Знімок зроблений в східній частині німецького міста Франкфурт-на-Одері, на німецько-польському кордоні 19 травня. Кількість загиблих від повеней в 2010 році, що обрушилися на Центральну Європу, склало 6 осіб. Після прориву дамби в польському місті Краків, були евакуйовані близько 500 осіб. (AFP / Getty Images / Тео Heimann)

 
 
flood020 Майские грозы: наводнения в разных странах  

2) Поліцейські та пожежники допомагають місцевим жителям під час повеней у місті Острава, на північному сході Чеської Республіки 17 травня. (AP / Petr David Josek)

 
 
flood030 Майские грозы: наводнения в разных странах  

3) Місцевий житель Властіміл Корейш під час відвідування кладовища в затопленому місті Богумин, на північному сході Чеської Республіки, вівторок, 18 Травень 2010. (AP / Petr David Josek)

 
 
flood040 Майские грозы: наводнения в разных странах  

4) Собака дивиться з зливного отвору в стіні одного з будинків у місті Рогатец, на південному сході Чеської Республіки, 19 Травня. (AP / Vaclav Salek)

 
 
flood050 Майские грозы: наводнения в разных странах  

5) Люди стоять на балконі, дивлячись на потік води навколо свого будинку. Знімок зроблений на околиці міста Сандомир, на південному сході Польщі, 19 травня. (AP / Czarek Sokolowski)

 
 
flood060 Майские грозы: наводнения в разных странах  

6) Вид на річку Ондава, яка затопила містечко в Требішов у Східній Словаччині 18 травня. (AP / Peter Lazar)

 
 
flood070 Майские грозы: наводнения в разных странах  

7) Люди допомагають один одному в боротьбі зі стихією на околиці міста Тарнобжег, на південному сході Польщі 19 травня. (AP / Krzysztof Lokaj)

 
 
flood080 Майские грозы: наводнения в разных странах  

8) Евакуація місцевих жителів на околиці чеського міста Тарнобжег. (AP / Krzysztof Lokaj)

 
 
flood090 Майские грозы: наводнения в разных странах  

9) Співробітники пожежної бригади евакуюють людей із зон затоплення на околиці міста Тарнобжег 19 травня 2010. (AP / Krzysztof Lokaj)

 
 

flood100 Майские грозы: наводнения в разных странах

 

10) Людина та її собака над головним входів в приватний будинок, оточений паводковими водами. Знімок зроблений в районі Сандомира в центральній частині Польщі 19 травня. (AFP / Getty Images / Janek Skarzynski)

 
flood110 Майские грозы: наводнения в разных странах  

11) Діти, під час святкування свого першого причастя, дивляться на високу воду Вісли у Варшаві 20 травня. (AFP / Getty Images / Janek Skarzynski)

 
 
flood120 Майские грозы: наводнения в разных странах  

12) Величезна діра на автомагістралі M1, яка утворилася в результаті розливу річки Кукай-Бакони біля Д `єра, в 124 км на захід від Будапешта. (AP / Karoly Gyoeri)

 
 
flood130 Майские грозы: наводнения в разных странах  

13) Місцевий житель несе дитину через затоплену вулицю в угорському місті Мішкольц 16 травня. (AP / Bela Szandelszky)

 
 
flood140 Майские грозы: наводнения в разных странах
 

14) Рятувальники чекають, коли підвезуть сухі суміші на тимчасовій греблі з мішків з піском на річці Бодва, поряд з селом Сендрєї. 17 травня паводкові води зруйнували греблю на північному сході Угорщини в 200 км від Будапешта. (AFP / Getty Images / Peter Kohalmi)

 
flood150 Майские грозы: наводнения в разных странах  

15) Працівник водного господарства відпочиває, сидячи на частини зруйнованого заградного вала з мішків з піском, якими оточена затоплена село Сендрєї, на північному сході Угорщини. (AP / Bela Szandelszky)

 
 
flood160 Майские грозы: наводнения в разных странах  

16) Лікарняний персонал в затопленій палаті міської лікарні міста Сиксо, на північному сході Угорщини, в понеділок, 17 червня 2010. Посадові особи в Угорщині та Сербії повідомили, що в результаті повеней, викликаних проливними дощами, загинули три людини. (AP / Bela Szandelszky)

 
 
flood170 Майские грозы: наводнения в разных странах  

17) Літня жінка намагається вийти з дому, щоб набрати питної води. Знімок зроблений 17 травня в селі Сендрєї, на північному сході Угорщини. (AFP / Getty Images / Peter Kohalmi)

 
 
flood180 Майские грозы: наводнения в разных странах  

18) Місцевий житель несе рибу, спійману на затопленій вулиці в угорському селі Фелсохамор. (AP / Bela Szandelszky)

 
 
flood190 Майские грозы: наводнения в разных странах  

19) ланкіец несе свій улов на березі моря, під час дощу в Коломбо 21 травня. (AP / Eranga Jayawardena)

 
 
flood200 Майские грозы: наводнения в разных странах  

20) Місцеві жителі йдуть затопленою вулицею Коломбо. Тривалі мусонні дощі викликали повені в багатьох регіонах Шрі Ланки. (AP / Eranga Jayawardena)

 
 
flood210 Майские грозы: наводнения в разных странах  

21) Рикши в індійському місті Ченнай на східному узбережжі штовхає візок під час сильної зливи перед приходом циклону Лайла. Циклон, під час якого швидкість вітру сягала 125 кілометрів на годину, пройшов по південно-східному узбережжю Індії, в результаті чого тисячі місцевих жителів були евакуйовані. (AFP / Getty Images)

 
 
flood220 Майские грозы: наводнения в разных странах  

22) Людина ховається від дощу під листом пластику, на тлі видно звалилися лінії електропередач. Знімок був зроблений на півдні індійського штату Андхра-Прадеш, в пятницю, 21 травня. (AP / Mahesh Kumar)

 
 
flood230 Майские грозы: наводнения в разных странах  

23) Місцеві мешканці пересуваються по затоплених вулицях індійського міста Хайдарабада після проливних дощів 16 травня 2010. (AP / Mahesh Kumar)

 
 
flood250 Майские грозы: наводнения в разных странах  

24) Місцеві мешканці оглядають уламки будинку, що звалився в результаті раптової повені 6 травня 2010 в повіті Сіньхуа в південно-китайській провінції Хунань. (AP)

 
 
flood260 Майские грозы: наводнения в разных странах  

25) Сільська жителька несе телевізор, який знайшла серед руїн після повені в провінції Хунань, Центральний Китай на 15 червня 2010. Проливні дощі, причиною яких стала глобальна погодний феномен Ель-Ніньо, йшли в різних частинах південного Китаю, в результаті чого потоки води руйнували будинки, знищували посіви та стали причиною загибелі, щонайменше, 70 осіб. (AFP / Getty Images)

 
 
flood270 Майские грозы: наводнения в разных странах
 

26) Паводкові води заблокували вхід в казино «President» в Сент-Луїсі 15 травня, змушуючи власників закрити розважальний заклад на вихідні та провести терміновий монтаж покрівлі. (The St. Louis Post-Dispatch/Laurie Skrivan)

 
flood280 Майские грозы: наводнения в разных странах  

27) Дастін Маккой спостерігає за паводком на Пенн-авеню в Оклахома-Сіті прямо з капота свого автомобіля. (The Oklahoman / Sarah Phipps)

 
 
flood290 Майские грозы: наводнения в разных странах  

28) Батьки зниклого безвісти Джеремі Перес чекають поки співробітники аварійно-рятувальної служби завершать пошуки в річці Гвадалупе 14 травня 2010. Перес був оголошений зниклим без вісті після того, як друзі Джеремі втратили його з виду під час купання в річці. Принаймні, дві людини померли в салоні своїх автомобілів, які були зметені паводковими водами в Техасі. (Victoria Advocate / Jennifer Ross)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все