Опубликовано: 25 августа 2013 г.

Тайфун Кетсана


Приблизно тиждень тому тайфун Кетсана (який на Філіппінах називають «Ондой») пронісся над Південно-Східною Азією, ставши причиною сильних злив і зсувів. Згідно з даними Атмосферної геофізичної астрономічної адміністративної службі Філіппін (PAGASA), Кетсана став причиною випадання 455 мм опадів в окрузі Маніла всього за добу в суботу - це найкрупніше випадання опадів за останні 42 роки. Місячна кількість опадів, що випала за один день, викликало найсильніша повінь на Філіппінах, яка змила будинки і затопила величезні території, залишивши без даху тисячі жителів. Потім Кетсана пішов у бік Вєтнаму і Камбоджі, де все ще продовжує залишатися активним. Загиблими вважається більше 360 людей, а рівень збитку оцінюється в 100 мільйонів. На жаль, в середу на південних Філіппінах можливий ще один шторм, проте він все ще перебуває в 1000 км від узбережжя. У цьому випуску зібрані фотографії з районів, порушених стихією, зроблені за минулий тиждень.

 

(Всього 36 фото)

 

Тайфун Кетсана

 
1. Филиппинского мальчика несут по затопленной улице, в Кессон-Сити, пригороде Манилы 26 сентября 2009 года. (JAY DIRECTO/AFP/Getty Images)  

1. Філіппінського хлопчика несуть по затопленій вулиці, в Кесон-Сіті, передмісті Маніли 26 вересня 2009. (JAY DIRECTO / AFP / Getty Images)

 
 
2. Человек ищет обломки древесины, вынесенные на берег озера вдоль национального северо-южного шоссе недалеко от Дананга в центральном Вьетнаме, мимо которого прошел тайфун Кетсана 29 сентября 2009 года. (HOANG DINH NAM/AFP/Getty Images)  

2. Людина шукає уламки деревини, винесені на берег озера уздовж національного північно-південного шосе недалеко від Дананга в центральному Вєтнамі, повз якого пройшов тайфун Кетсана 29 вересня 2009. (HOANG DINH NAM / AFP / Getty Images)

 
 
3. Мужчина балансирует на стене (скрыта в воде), пытаясь перебраться через воду, принесенную тропическим штормом Кетсана, в субботу 26 сентября 2009 года в пригородном городе Манилы Кезон-Сити, Филиппины. (AP Photo/Aaron Favila)  

3. Чоловік балансує на стіні (прихована у воді), намагаючись перебратися через воду, принесену тропічним штормом Кетсана, в суботу 26 вересня 2009 року в приміському місті Маніли Кезон-Сіті, Філіппіни. (AP Photo / Aaron Favila)

 
 
4. Жители Каинта Ризал в ожидании спасателей на крыше здания во время наводнения, вызванного тайфуном Кетсана к востоку от Манилы 27 сентября 2009 года. (REUTERS/Erik de Castro)  

4. Жителі Каїнта Різал в очікуванні рятувальників на даху будівлі під час повені, викликаної тайфуном Кетсана на схід від Маніли 27 вересня 2009. (REUTERS / Erik de Castro)

 
 
5. Жители Каинта Ризал к востоку от Манилы идут по электропроводам, в то время как другие идут вброд по шею в воде, принесенной сюда тайфуном Кетсана 27 сентября 2009 года. (REUTERS/Erik de Castro)  

5. Жителі Каїнта Різал на схід від Маніли йдуть по електропроводів, в той час як інші йдуть вбрід по шию у воді, принесеної сюди тайфуном Кетсана 27 вересня 2009. (REUTERS / Erik de Castro)

 
 
6. Дети выглядывают из окна дома, практически скрывшегося под водой после тайфуна Кетсана в Сан Педро Лагуна к югу от Манилы 30 сентября 2009 года. (REUTERS/Erik de Castro)  

6. Діти визирають з вікна будинку, практично зник під водою після тайфуну Кетсана в Сан Педро Лагуна на південь від Маніли 30 вересня 2009. (REUTERS / Erik de Castro)

 
 
7. Турист идет вброд по затопленной улице в городе Хои Ан в центральной Вьетнамской провинции Куангнам 30 сентября 2009 года. (HOANG DINH NAM/AFP/Getty Images)  

7. Турист йде вбрід по затопленій вулиці в місті Хои Ан в центральній Вєтнамської провінції Куангнам 30 вересня 2009. (HOANG DINH NAM / AFP / Getty Images)

 
 
8. Житель Филиппин, попавший в наводнение от тайфуна Кетсана, перебирается вместе со своими собаками на возвышенность в городе Марикина к востоку от столицы Филиппин Манила 27 сентября 2009 года. (JAY DIRECTO/AFP/Getty Images)  

8. Житель Філіппін, що потрапив в повінь від тайфуну Кетсана, перебирається разом зі своїми собаками на височину в місті Марікіна на схід від столиці Філіппін Маніла 27 вересня 2009. (JAY DIRECTO / AFP / Getty Images)

 
 
9. Вид с воздуха на разрушенные наводнением дома после тайфуна Кетсана в городе Марикина к востоку от столицы Филиппин Манила 27 сентября 2009 года. (NOEL CELIS/AFP/Getty Images)  

9. Вид з повітря на зруйновані повінню будинки після тайфуну Кетсана в місті Марікіна на схід від столиці Філіппін Маніла 27 вересня 2009. (NOEL CELIS / AFP / Getty Images)

 
 
10. Спасатель несет тело ребенка, утонувшего в наводнении от тропического шторма Кетсана в городе Марикина 27 сентября 2009 года. (JAY DIRECTO/AFP/Getty Images)  

10. Рятувальник несе тіло дитини, яка потонула в повені від тропічного шторму Кетсана в місті Марікіна 27 вересня 2009. (JAY DIRECTO / AFP / Getty Images)

 
 
11. Житель смотрит на тело, лежащее в грязи, после наводнений в Паятасе, Кезон-Сити, Манила, 27 сентября 2009 года. (REUTERS/Stringer)  

11. Житель дивиться на тіло, що лежить в багнюці, після повеней в Паятасе, Кезон-Сіті, Маніла, 27 вересня 2009 року. (REUTERS / Stringer)

 
 
12. Жители деревни в Камбоджи несут гробы с телами жертв наводнения после тайфуна Кетсана в деревне Тек Майлинг, округ Сандан, провинция Кампонг Том, примерно в 250 км к северу от Пномпень, Камбоджи, в среду 30 сентября 2009 года. (AP Photo/Heng Sinith)  

12. Жителі села в Камбоджі несуть труни з тілами жертв повені після тайфуну Кетсана в селі Тек Майлинг, округ Сандан, провінція Кампонг Том, приблизно в 250 км на північ від Пномпень, Камбоджі, в середу, 30 вересня 2009 року. (AP Photo / Heng Sinith)

 
 
13. 40-летний Дэнни Веласко плачет у гроба с телом своей жены Розалии и двоих детей, которые погибли в наводнении в Маниле в выходные 28 сентября 2009 года. (JAY DIRECTO/AFP/Getty Images)  

13. 40-річний Денні Веласко плаче біля труни з тілом своєї дружини Розалії і двох дітей, які загинули в повені в Манілі у вихідні 28 вересня 2009. (JAY DIRECTO / AFP / Getty Images)

 
 
14. Жители плывут к возвышенности в Каинта Ризал к востоку от Манилы 27 сентября 2009 года. (REUTERS/Erik de Castro)  

14. Жителі пливуть до височини в Каїнта Різал на схід від Маніли 27 вересня 2009. (REUTERS / Erik de Castro)

 
 
15. Житель вьетнамской деревни и его дочь плывут на камере с лопатами вместо весел в пригороде Дин Нам центральной провинции Куангнам после тайфуна Кетсана 30 сентября 2009 года. (HOANG DINH NAM/AFP/Getty Images)  

15. Житель вєтнамської села і його дочка пливуть на камері з лопатами замість весел в передмісті Дін Нам центральній провінції Куангнам після тайфуну Кетсана 30 вересня 2009. (HOANG DINH NAM / AFP / Getty Images)

 
 
16. Люди проезжают на мотоцикле мимо автомобилей перевернутых наводнением, вызванным тайфуном Кетсана, в деревне Провидент у города Марикина, округ Манила, 27 сентября 2009 года. (REUTERS/John Javellana)  

16. Люди проїжджають на мотоциклі повз автомобілів перевернутих повінню, викликаною тайфуном Кетсана, в селі Провідент у міста Марікіна, округ Маніла, 27 вересня 2009 року. (REUTERS / John Javellana)

 
 
17. На этом снимке, сделанном с воздуха филиппинскими военно-воздушными силами, можно на крыше увидеть жителей города Марикина, спасающихся от наводнения после тайфуна Кетсана 27 сентября 2009 года. (REUTERS/Rey Bruna/Philippines Airforce/Handout)  

17. На цьому знімку, зробленому з повітря філіппінськими військово-повітряними силами, можна на даху побачити мешканців міста Марікіна, що рятуються від повені після тайфуну Кетсана 27 вересня 2009. (REUTERS / Rey Bruna / Philippines Airforce / Handout)

 
 
18. Жители идут вброд после шторма Кетсана в Каинта Ризал к востоку от Манилы 27 сентября 2009 года. (REUTERS/Erik de Castro)  

18. Жителі ідуть убрід після шторму Кетсана в Каїнта Різал на схід від Маніли 27 вересня 2009. (REUTERS / Erik de Castro)

 
 
19. Мужчина отдыхает от расчистки дома после наводнения, принесенного тайфуном Кетсана в бедном районе города Марикина к востоку от Манилы 28 сентября 2009 года. (REUTERS/Erik de Castro)  

19. Чоловік відпочиває від розчищення будинку після повені, принесеного тайфуном Кетсана в бідному районі міста Марікіна на схід від Маніли 28 вересня 2009. (REUTERS / Erik de Castro)

 
 
20. Река Хан затопила улицу Бах Данг в Дананге, Вьетнам, во вторник 29 сентября 2009 года, когда тайфун Кетсана, пройдя по территории Филиппин, направился на запад, к Вьетнаму. (AP Photo/Vietnam News Agency, Van Son)  

20. Річка Хан затопила вулицю Бах Данг в Дананге, Вєтнам, у вівторок, 29 вересня 2009 року, коли тайфун Кетсана, пройшовши по території Філіппін, попрямував на захід, до Вєтнаму. (AP Photo / Vietnam News Agency, Van Son)

 
 
21., Рабочие, пытавшиеся найти хоть что-нибудь ценное, выбегают из полуразрушенного наводнением дома, который вот-вот рухнет, в городе Танай Ризал к востоку от Манилы 28 сентября 2009 года. (REUTERS/John Javellana)  

21., Робітники, які намагалися знайти хоч що-небудь цінне, вибігають з напівзруйнованого повінню будинку, який ось-ось завалиться, в місті Танай Різал на схід від Маніли 28 вересня 2009. (REUTERS / John Javellana)

 
 
22. Мать несет детей в здании средней школы, которая используется как эвакуационный центр для жертв наводнения, вызванного тайфуном Кетсана, в городе Танай Ризал к востоку от Манилы 28 сентября 2009 года. (REUTERS/John Javellana)  

22. Мати несе дітей у будівлі середньої школи, яка використовується як евакуаційний центр для жертв повені, викликаної тайфуном Кетсана, в місті Танай Різал на схід від Маніли 28 вересня 2009. (REUTERS / John Javellana)

 
 
23. Жители Бинан Лагуна к югу от Манилы ведут свинью в воде после тайфуна Кетсана 29 сентября 2009 года. (REUTERS/Erik de Castro)
 

23. Жителі Бінан Лагуна на південь від Маніли ведуть свиню у воді після тайфуну Кетсана 29 вересня 2009. Добре що на Філіппінах ще тримають справжніх свинок, в Європі, де набирає обертів популярність міні пиги, при такому тайфуні, їх би всіх порозгублював. (REUTERS / Erik de Castro)

 
24. Мужчина сушит одеяла и одежду на крыше в городе Ангоно к востоку от Манилы 29 сентября 2009 года, который спустя три дня после тропического шторма Кетсана все еще затоплен водой. (JAY DIRECTO/AFP/Getty Images)  

24. Чоловік сушить ковдри та одяг на даху в місті Ангоно на схід від Маніли 29 вересня 2009, який через три дні після тропічного шторму Кетсана все ще затоплений водою. (JAY DIRECTO / AFP / Getty Images)

 
 
25. Житель вьетнамской деревни ловит рыбу сетью у затопленного дома в пригороде Дин Нам в центральной провинции Куангнам после сильных ливней, принесенных сюда тайфуном Кетсана 30 сентября 2009 года. (HOANG DINH NAM/AFP/Getty Images)  

25. Житель вєтнамського села ловить рибу мережею біля затопленого будинку в передмісті Дін Нам в центральній провінції Куангнам після сильних злив, принесених сюди тайфуном Кетсана 30 вересня 2009. (HOANG DINH NAM / AFP / Getty Images)

 
 
26. Жертвы наводнения бегут к вертолету, который сбрасывает им провизию в поселке Сан Матео в провинции Ризал к востоку от Манилы, Филиппины, во вторник 29 сентября 2009 года. (AP Photo/Philippine Air Force, Rogel Vidallo)  

26. Жертви повені біжать до вертольоту, який скидає їм провізію в селищі Сан Матео в провінції Різал на схід від Маніли, Філіппіни, у вівторок, 29 вересня 2009 року. (AP Photo / Philippine Air Force, Rogel Vidallo)

 
 
27. Вид города Ангоно с воздуха 29 сентября 2009 года. (JAY DIRECTO/AFP/Getty Images)  

27. Вид міста Ангоно з повітря 29 вересня 2009. (JAY DIRECTO / AFP / Getty Images)

 
 
28. Жители города Монтальбан Ризал, что к западу от Манилы, стоят в очереди за провизией после тайфуна Кетсана 29 сентября 2009 года. (REUTERS/Romeo Ranoco)  

28. Жителі міста Монтальбан Різал, що на захід від Маніли, стоять у черзі за провізією після тайфуну Кетсана 29 вересня 2009. (REUTERS / Romeo Ranoco)

 
 
29. Девочка выглядывает со второго этажа дома в восточной Маниле, Филиппины, во вторник 29 сентября 2009 года. (AP Photo/Wally Santana)  

29. Дівчинка визирає з другого поверху будинку в східній Манілі, Філіппіни, у вівторок, 29 вересня 2009 року. (AP Photo / Wally Santana)

 
 
30. Мать и ребенок переходят улицу после наводнения, принесенного тайфуном Кетсана в Сан Педро Лагуна к югу от Манилы 30 сентября 2009 года. (REUTERS/Erik de Castro (PHILIPPINES ENVIRONMENT DISASTER)  

30. Мати і дитина переходять вулицю після повені, принесеного тайфуном Кетсана в Сан Педро Лагуна на південь від Маніли 30 вересня 2009. (REUTERS / Erik de Castro (PHILIPPINES ENVIRONMENT DISASTER)

 
 
31. Рабочие расчищают реку, заполненную обломками от уничтоженных домов после тайфуна Кетсана в Маниле 30 сентября 2009 года. (NOEL CELIS/AFP/Getty Images)  

31. Робочі розчищають річку, заповнену уламками від знищених будинків після тайфуну Кетсана в Манілі 30 вересня 2009. (NOEL CELIS / AFP / Getty Images)

 
 
32. Жители города Марикина, восточного пригорода филиппинской столицы Манила, пытаются убрать свой дом после шторма Кетсана 28 сентября 2009 года. (NOEL CELIS/AFP/Getty Images)  

32. Жителі міста Марікіна, східного передмістя філіппінської столиці Маніла, намагаються прибрати свій будинок після шторму Кетсана 28 вересня 2009. (NOEL CELIS / AFP / Getty Images)

 
 
33. Жители перевозят автомобиль на самодельном плоту после шторма Кетсана в Сан Педро Лагуна к югу от Манилы 30 сентября 2009 года. (REUTERS/Erik de Castro)  

33. Жителі перевозять автомобіль на саморобному плоту після шторму Кетсана в Сан Педро Лагуна на південь від Маніли 30 вересня 2009. (REUTERS / Erik de Castro)

 
 
34. Добровольцы упаковывают предметы первой необходимости в небольшие мешки внутри здания школы в Маниле 30 сентября 2009 года, чтобы доставить их жертвам наводнения. Международное сообщество помогло Маниле справиться с гуманитарным кризисом, последовавшим за штормом Кетсана, и оставившим без домов 375 тысяч человек. (JAY DIRECTO/AFP/Getty Images)  

34. Добровольці упаковують предмети першої необхідності в невеликі мішки всередині будівлі школи в Манілі 30 вересня 2009, щоб доставити їх жертвам повені. Міжнародне співтовариство допомогло Манілі впоратися з гуманітарною кризою, що послідував за штормом Кетсана, і залишив без будинків 375 тисяч чоловік. (JAY DIRECTO / AFP / Getty Images)

 
 
35. Жители Филиппин проходят под баржей, выброшенной на берег штормом Катсана 30 сентября 2009 года в восточном пригороде Манилы. (NOEL CELIS/AFP/Getty Images)  

35. Жителі Філіппін проходять під баржею, викинутої на берег штормом Катсан 30 вересня 2009 в східному передмісті Маніли. (NOEL CELIS / AFP / Getty Images)

 
 
36. Вид с воздуха на затопленный тайфуном Кетсана район во вьетнамском городе Дананг 30 сентября 2009 года. (REUTERS/Kham)  

36. Вид з повітря на затоплений тайфуном Кетсана район у вєтнамському місті Дананг 30 вересня 2009. (REUTERS / Kham)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все