Опубликовано: 25 сентября 2013 г.

Новий Орлеан: тоді і зараз


У серпні 2005 року сумно відомий ураган Катаріна пронісся територією штату Луїзіана і спричинив серйозні руйнування в столиці штату - місті Новий Орлеан. З тих пір минуло довгих пять років. За цей час багато будинків були знесені, а місто вже повернувся до нормального життя. Хоча нормальної її можна назвати лише частково: адже саме в Новому Орлеані було зафіксовано найвищий рівень злочинності в США. Згідно з офіційною статистикою в місті проживає всього двісті пятдесят тисяч чоловік. А в 2007 році в цьому місті було скоєно більше 119 тисячі тяжких злочинів, з яких двісті девять - вбивства.

 

У цій збірці зібрані знімки зроблені відразу після Катаріни і цього року.

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

1. 31 серпня 2005: двоє чоловіків гребуть на мосту Нового Орлеана. (Mario Tama / Getty Images)

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

2. Раніше цього місяця той же самий міст був відкритий для проїзду. (Chris Graythen / Getty Images for The Wall Street Journal)

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

3. 12 жовтня 2005: Реггі Сінглтон скидає в купу каміння і інше сміття, розчищаючи власний будинок в районі Lower Ninth Ward. (Chris Graythen / Getty Images)

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

4. До кінця серпня цього року деякі будинки в цьому районі все ще стоять, в той час як інші були знесені. (Chris Graythen / Getty Images for The Wall Street Journal)

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

5. 30 серпня 2005: Затоплена вулиця Канал Стріт у центрі Нового Орлеана. (Chris Graythen / Getty Images)

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

6. Знімок, зроблений в серпні цього року: Канал Стріт привели в порядок і відкрили для всіх бажаючих. (Chris Graythen / Getty Images for The Wall Street Journal)

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

7. 21 листопада 2005: Заді Сміт вирішила перепочити, прибираючи у будинку на вулиці 1429 Еган в районі Lower Ninth Ward. Міс Сміт сказала, що не може дозволити собі найняти робітників, щоб вони допомогли їй прибрати будинок, так що вона вирішила зробити це сама. (Mario Tama / Getty Images)

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

8. До кінця серпня цього року цей будинок, як і багато інших, був знесений. (Chris Graythen / Getty Images for The Wall Street Journal)

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

9. 7 вересня 2005: рятувальники дивляться, як жителі пливуть у човні затопленою вулицею в міському окрузі Гарден. (Mario Tama / Getty Images)

 

Новый Орлеан: тогда и сейчас

 

10. Сьогодні будинки, колись оточені водою, в повному порядку, проведено ремонт трубопроводу, а там, де колись не було машин, тепер серйозні пробки. (Chris Graythen / Getty Images for The Wall Street Journal)

Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все