Опубликовано: 03 ноября 2015 г.

Повінь на Філіппінах


На Філіппінах в результаті удару тайфуну Кетсана, згідно з останніми даними місцевої влади, загинули 240 осіб, число зниклих без вести склало не менше 37 чоловік. Кетсана став дванадцятий тайфунів цього сезону. Стихія обрушилася на кілька районів країни наприкінці минулого тижня, практично повністю зруйновані понад 3,2 тисячі осель. З цієї причини більше 370 тисяч людей були змушені за допомогою військових і поліції евакуюватися в місця притулків. У ряді районів річки вийшли з берегів, на дорогах виникли серйозні пошкодження, припинена подача електроенергії, виникли проблеми з подачею питної води.

 

Наводнение на Филиппинах

 
1) Жители затопленных территорий стоят в очереди на получение предметов первой необходимости, предоставляемых органами местного самоуправления в городе Марикина, к востоку от Манилы.  

1) Жителі затоплених територій стоять у черзі на отримання предметів першої необхідності, надаються органами місцевого самоврядування в місті Марікіна, на схід від Маніли.

 
 
2) Жители плывут на каноэ мимо заправочной станции в Санта Роза Лагуна к югу от Манилы.  

2) Жителі пливуть на каное повз заправної станції в Санта Роза Лагуна на південь від Маніли.

 
 
3) Уборка заваленной мусором дороги в Марикине после наводнения.  

3) Прибирання заваленої сміттям дороги в Марікіна після повені.

 
 
4) Человек тянет свою повозку велорикши груженую вещами. Снимок сделан в жилом районе затопленном из-за тайфуна Ketsana, в городе Марикина к востоку от Манилы.  

4) Людина тягне свою повозку велорикші навантажену речами. Знімок зроблений в житловому районі затопленому через тайфун Ketsana, в місті Марікіна на схід від Маніли.

 
 
5) Мужчина собирает испачканные грязью вещи своей семьи в доме, затопленном после тайфуна Ketsana, в районе города Марикина где проживает средний класс.  

5) Чоловік збирає забруднені брудом речі своєї сімї в будинку, затопленому після тайфуну Ketsana, в районі міста Марікіна де проживає середній клас.

 
 
6) Перевернутые автомобили на затопленной дороге в городе Маракине, пригороде Манилы.  

6) Перевернуті автомобілі на затопленій дорозі в місті Маракін, передмісті Маніли.

 
 
7) Мотоциклисты проезжают по улице жилого квартала в городе Маракине на фоне последствий наводнения вызванного тайфуном Ketsana, который на Филиппинах называют Ondoy.  

7) Мотоциклісти проїжджають по вулиці житлового кварталу в місті Маракін на тлі наслідків повені викликаного тайфуном Ketsana, який на Філіппінах називають Ondoy.

 
 
8) Спасатели несут пожилую пару по затопленной улице города Pasig, недалеко от Манилы.  

8) Рятувальники несуть літню пару затопленою вулицею міста Pasig, недалеко від Маніли.

 
 
9)  

9) Довгоочікувана зустріч - з щастя вони живі і здорові. Через повінь на Філіппінах загинуло близько 150 людей і близько 40 зникли безвісти.

 
 
10) Спасатель несет ребенка в городе Pasig, недалеко от Манилы.  

10) Рятувальник несе дитину в місті Pasig, недалеко від Маніли.

 
 
11) Человек присел отдохнуть во время уборки дома, который был затоплен наводнением. Снимок сделан после прохождения тайфуна Ketsana, в городе Марикина к востоку от Манилы.  

11) Людина присів відпочити під час прибирання будинку, який був затоплений повінню. Знімок зроблений після проходження тайфуну Ketsana, в місті Марікіна на схід від Маніли.

 
 
12) Больничный персонал пытается спасти медицинский груз после затопления больницы.
 

12) Лікарняний персонал намагається врятувати медичний вантаж після затоплення лікарні. На Філіппінах, так само як і в Росії можна іноді лікарняний лист купити, правда роблять це там дещо рідше.

 
13)  

13) Коріна Валеріо, фахівець з медичного обладнання, рятує записи клінічної лабораторії після того, як лабораторія була затоплена паводковими водами у міській лікарні Марікіна, передмістя Маніли.

 
 
14) Люди осматривают руины своего дома в поисках ценных вещей. Снимок сделан после тайфуна Ketsana, в городе Араят, провинции Пампанга, к северу от Манилы.  

14) Люди оглядають руїни свого будинку в пошуках цінних речей. Знімок зроблений після тайфуну Ketsana, в місті Араят, провінції Пампанга, на північ від Маніли.

 
 
15) Жители убирают последствия наводнения в пригороде Манилы, городе Марикина, в то время как вода постепенно отступает.  

15) Мешканці прибирають наслідки повені в передмісті Маніли, місті Марікіна, в той час як вода поступово відступає.

 
 
16) На этом кадре, сделанном Филиппинскими ВВС, видно затопление паводковыми водами в Cainta Rizal, к востоку от Манилы, причиной которого стали непрерывные дожди вызванные тайфуном Ondoy.  

16) На цьому кадрі, зробленому Філіппінськими ВВС, видно затоплення паводковими водами в Cainta Rizal, на схід від Маніли, причиною якого стали безперервні дощі викликані тайфуном Ondoy.

 
 
17) Жители эвакуируют своих собак после внезапного наводнения, вызванного тайфуном. Снимок сделан в городе Марикина, округ Манилы.  

17) Мешканці евакуюють своїх собак після раптової повені, викликаного тайфуном. Знімок зроблений в місті Марікіна, округ Маніли.

 
 
18) Местная жительница моет свои покрытые грязью пожитки. Снимок сделан после Ketsana в городе Марикина.  

18) Місцева мешканка миє свої вкриті брудом пожитки. Знімок зроблений після Ketsana в місті Марікіна.

 
 
19) На этом кадре, сделанном Филиппинскими ВВС, видно затопление паводковыми водами в Cainta Rizal, к востоку от Манилы, причиной которого стали непрерывные дожди вызванные тайфуном Ondoy.  

19) На цьому кадрі, зробленому Філіппінськими ВВС, видно затоплення паводковими водами в Cainta Rizal, на схід від Маніли, причиною якого стали безперервні дощі викликані тайфуном Ondoy.

 
 
20) Жители затопленных территорий перебираются на возвышенность в городе Марикина, к востоку от столицы Филиппин Манилы.  

20) Жителі затоплених територій перебираються на височину в місті Марікіна, на схід від столиці Філіппін Маніли.

 
 
21) Телевизор на улице города Марикина в округе Манила. Местные жители покинули свои дома после ливневых паводков вызванных тайфуном.  

21) Телевізор на вулиці міста Марікіна в окрузі Маніла. Місцеві жителі покинули свої будинки після зливових паводків викликаних тайфуном.

 
 
22) Жители ждут эвакуации после наводнения в Cainta Rizal, к востоку от Манилы.  

22) Жителі чекають евакуації після повені в Cainta Rizal, на схід від Маніли.

 
 
23) Разбросанные вещи и мусор в жилом районе города Марикина к востоку от Манилы.  

23) Розкидані речі та сміття в житловому районі міста Марікіна на схід від Маніли.

 
 
24) Человек смотрит на перевернутые после наводнения авто в жилом квартале города Маракина, расположенном к востоку от Манилы.  

24) Людина дивиться на перевернуті після повені авто в житловому кварталі міста Маракін, розташованому на схід від Маніли.

 
 
25) Вице-президент Филиппин Ноли де Кастро смотрит на собаку, сидящую на столбе, во время своего визита в затопленный наводнением город Ста Роса, в провинции Лагуна к югу от Манилы.  

25) Віце-президент Філіппін Нолі де Кастро дивиться на собаку, яка сидить на стовпі, під час свого візиту в затоплений повінню місто Ста Роса, в провінції Лагуна на південь від Маніли.

 
 
26) Местный житель толкает таз со своим маленьким братом после того, как наводнение причиной которого стал тайфун Ketsana, затопил город Пасай, к югу от Манилы.  

26) Місцевий житель штовхає таз зі своїм маленьким братом після того, як повінь причиною якого став тайфун Ketsana, затопила місто Пасай, на південь від Маніли.

 
 
27) Местные жители убирают свои дома после наводнения вызванного тайфуном Ketsana.  

27) Місцеві жителі прибирають свої будинки після повені викликаного тайфуном Ketsana.

 
 
28) Местные жители у себя дома, в восточном пригороде филиппинской столицы, городе Марикина.  

28) Місцеві жителі у себе вдома, в східному передмісті філіппінської столиці, місті Марікіна.

 
 
29) Родственники услышали весть о смерти своего близкого человека, погибшего в результате тайфуна Ketsana. Снимок сделан в морге города Танай, Ризал востоку от Манилы.  

29) Родичі почули звістку про смерть свого близької людини, загиблого в результаті тайфуну Ketsana. Знімок зроблений в морзі міста Танай, Різал схід від Маніли.

 
 
30) Дети играют в здании школы, которое используется как эвакуационный центр для лиц, пострадавших от наводнения.  

30) Діти грають в будівлі школи, яке використовується як евакуаційний центр для осіб, постраждалих від повені.

 
 
33) Мать несет детей в здании школы, которое используется как эвакуационный центр для лиц, пострадавших от наводнения. Снимок сделан в городе Танай-Ризал, к востоку от Манилы.  

33) Мати несе дітей у будівлі школи, яке використовується як евакуаційний центр для осіб, постраждалих від повені. Знімок зроблений в місті Танай-Різал, на схід від Маніли.

 
 
31) Женщина стирает одежду, которую вынесла из своего затопленного дома в городе Пилила Ризал, к востоку от Манилы.  

31) Жінка пере одяг, яку винесла зі свого затопленого будинку в місті пиляла Різал, на схід від Маніли.

 
 
32)  

32) Робочі в пошуках предметів мають цінність вибираються з будівлі, яке ось-ось завалиться через повінь, викликану безперервними дощами. Знімок зроблений в місті Танай Різал, на схід від Маніли.

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все