Опубликовано: 26 апреля 2015 г.

Погода влітку 2009


Літо 2009 багато хто називає аномальним. Причина тому - надзвичайні перепади температур: у багатьох країнах спеку змінювався холодом, холод спекою і так далі ... У багатьох місцях через холодну і мокрої погоди трималася довгими тижнями були зірвані туристичні сезони: курорти, промокають під проливним дощем, пустували. А в цей час в містах спопеляюча спека гнав городян у фонтани і перегріті водойми.

 

У сьогоднішній добіркою зібрані фотографії зроблені в самих різних країнах світу з травня по серпень, застигле нагадування про літо 2009, яке вже закінчується.

 

Погода летом 2009

 
1) Пчела на цветке в залитом солнечным светом Парке Сент-Джеймс 1 июня 2009 года в Лондоне. (Photo by Dan Kitwood/Getty Images)  

1) Бджола на квітці в залитому сонячним світлом Парку Сент-Джеймс 1 червня 2009 в Лондоні. (Photo by Dan Kitwood / Getty Images)

 
 
2) Человек идет вдоль улицы после сильной грозы в Шанхае 30 июля 2009. Как сообщили китайские СМИ 30 июля, из-за проливных дождей и оползней с начала июня в южной и центральной части Китая погибли, по меньшей мере, 66 человек и еще 66 считаются пропавшими без вести. (PHILIPPE LOPEZ/AFP/Getty Images)  

2) Людина йде уздовж вулиці після сильної грози в Шанхаї 30 липня 2009. Як повідомили китайські ЗМІ 30 липня, через проливні дощі і зсуви з початку червня у південній та центральній частині Китаю загинули, щонайменше, 66 осіб і ще 66 вважаються зниклими без вісті. (PHILIPPE LOPEZ / AFP / Getty Images)

 
 
3) Человек пытается открыть пляжный зонтик 30 июля 2009 на пустынном пляже в Довиле, на севере Франции. (MYCHELE DANIAU/AFP/Getty Images)  

3) Людина намагається відкрити пляжний парасольку 30 липня 2009 на пустельному пляжі в Довілі, на півночі Франції. (MYCHELE DANIAU / AFP / Getty Images)

 
 
4) Рыболовное судно в песке залива Морокабе под низким серым небом 31 июля 2009 года в английском городе Моркамбе. Многие рыбаки по всей Великобритании терпят убытки из-за неблагоприятных погодных условий. (Photo by Christopher Furlong/Getty Images)  

4) Риболовецьке судно в піску затоки Морокабе під низьким сірим небом 31 липня 2009 в англійському місті Моркамб. Багато рибалки по всій Великобританії зазнають збитків через несприятливі погодні умови. (Photo by Christopher Furlong / Getty Images)

 
 

5) Женщина с ребенком на пляже под грозовыми облаками 4 августа 2009 года в Вестон-Супер-Маре, Англия. На многих популярных туристических курортах Великобритании надеются на улучшение погоды и возвращение туристов, которые в этом году предпочитают проводить отпуск у себя дома по причине особенно дождливого лета. (Photo by Matt Cardy/Getty Images)

 

5) Жінка з дитиною на пляжі під грозовими хмарами 4 серпня 2009 в Вестон-Супер-Маре, Англія. Візу в Англію, де індивідуальний підхід до відмов, вона отримувала у себе на батьківщині. На багатьох популярних туристичних курортах Великобританії сподіваються на поліпшення погоди і повернення туристів, які цього року воліють проводити відпустку у себе вдома з причини особливо дощового літа.

 
6) Солнце поднимается над городком Вайнярд Хевен 8 августа 2009 года в штате Массачусетс на острове Марта'с Вайнярд. (Photo by Win McNamee/Getty Images)  

6) Сонце піднімається над містечком Вайнярд Хевен 8 серпня 2009 в штаті Массачусетс на острові Мартас Вайнярд. (Photo by Win McNamee / Getty Images)

 
 
7) Мальчик выбирается из воды после попытки поймать мелкую рыбешку на наживку 7 августа 2009 года в Менемша, штат Массачусетс на острове Марта'с Вайнярд. (Photo by Win McNamee/Getty Images)  

7) Хлопчик вибирається з води після спроби зловити дрібну рибку на наживку 7 серпня 2009 в Менемша, штат Массачусетс на острові Мартас Вайнярд. (Photo by Win McNamee / Getty Images)

 
 
8) Гавайская танцовщица на приборной панели автомобиля, который стоит рядом с ресторанчиком
        <p><strong>P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.</strong></p>
<script type=
Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все