Опубликовано: 20 ноября 2015 г.

Камінь Даваско


Місто Танділь (Tandil) на південному сході від Буенос-Айреса в Аргентині був би приречений на життя без сюрпризів, якби дещо дивне не відбулося там з незапамятних часів. Явище, при якому порушується логіка і закони фізики.

Камень Даваско


Це величезний валун, вагою більше 300 тонн, що повис на самому краю скелі, розмірно погойдується від поривів вітру, і ось вже кілька тисячоліть немов прикутий неземною силою, що здається неможливою для людського розуміння. Забрели сюди туристи, вранці, як тільки посипалися, з невірям тут же вибігали на вулицю, що б перевірити чи на місці валун?

Камень Даваско


Від старійшин міста можна почути давню легенду:

Цей камінь стояв тут так давно, що вже ніхто не памятав, коли і як він тут зявився. Змінилося вже більше 200 поколінь, а камінь так і стоїть бемолвним спостерігачем життя. У місцевих існує переказ про те, що тисячі років тому їх предків привів сюди сам Даваско (Davasko) син Сонця. Він навчив людей землеробству, скотарству, різним ремеслам. він навчив їх особливому благоговінню перед золотом. Адже сонце і є золото.

Навчивши свій народ всього і пробувши з ним якийсь час, Даваско пішов Він повернувся до свого батька на Сонці. Але пообіцяв своєму народу, що пройде час і він повернеться до своїх людей, щоб назавжди воззєднатися з ними у своєму земному вигляді. А щоб народ не забув про нього, Даваско залишив камінь, який простоїть до самого його повернення. І якому не будуть страшні ні пекучі промені, ні вітру, ні дощі, ні сам час. Багато води витекло з того часу. А камінь стоїть досі. Так само як і люди досі чекають повернення Даваско.

Камень Даваско


Але одного разу цьому величному статуї прийшов кінець. 29 лютого 1912 камінь Даваско раптом зірвався з обриву і впав вниз. Складно сказати, що було причиною падіння. Найбільш реальні версії ерозія підстави і вибухи при роботі в шахтах, що знаходяться неподалік. Це було справжнє потрясіння для міста. Всі люди ходили в глибокому трансі довгі роки.

Камень Даваско


Однак люди вирішили не відпускати руки і 13 травня 2007 у 7:58 ранку, через 95 років після падіння, жителі Тандиль відновили свій історичний міф. Пластикова копія каменю була встановлена ??на вершині пагорба, з тими ж функціями і точно в тому ж місці. Правда людям не вдалося здійснити те, що з легкістю зробив Даваско копія встановлена ??капітально, і більше не хитається від легких дотиків вітру
Стаття взята з: http://kabanka.ru

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все