Опубликовано: 14 ноября 2015 г.

Волгоград. Застигла історія в фотографіях


70 кілометрів уздовж російської річки Волги. 70 кілометрів памяті інтернаціональному мужності. 420-річна історія зародження великого міста.

 

Він пройшов великий шлях від сторожовий фортеці до найбільшої твердині. Незломлений, непереможений, нескорений - він зараз пахне квітниками клумб і підноситься над «російською Амазонкою» тисячами прекрасних будівель. Міська архітектура являє собою листковий пиріг, який перемежовується численними памятниками полеглим під час Великої Вітчизняної війни воїнам і ультрасучасних будівель подоби «Волзьких вітрил».

 

Місто памятає про своє велике минуле, але не забуває і про сьогодення. Напевно, тому тут так затишно і спокійно, і хочеться приїжджати знову і знову, щоб насолодитися мужньої поезією Волгограда.

 

(Всього 14 фото)

 

Панорама сталинградской битвы

 
1)  

1. Волгоградський вокзал. Серце міста, звідки йдуть нескінченні артерії-магістралі. Можна довго стояти на мосту через залізничні колії і спостерігати, як поїзди забирають із собою чиїсь долі, слухати мірний стукіт і дивитися на звивисті лінії шляхів, що йдуть кудись у далечінь.

 
 
2)  

2. Вокзал монументальний, як і всі післявоєнні будівлі в СРСР. Зовні будівля нічим особливо не примітна, і його легко сплутати з десятками подібних, розкиданих по країні. Окрім, мабуть, унікальних скульптурних композиція при вході. Але як тільки входиш всередину, уяву захоплює художній розпис стелі і малі архітектурні форми: ліпні карнизи, кесони, розетки.

 
 

3)

 

3. При будівництві вокзалу головною метою була не його практичність, а підкреслити могутність радянської держави. При загальній висоті будівлі 67 метрів, чималу його частину займає вежа з венчающим її шпилем з золотою зіркою. Кожного гостя Волгоград зустрічає вітальним дзвоном волгоградських курантів, що знаходяться у вежі.

 
4) Панорама сталинградской битвы  

4) Панорама Сталінградської битви. Памятник доблесті і мужності учасників Сталінградської битви. Спопелілого в боях місто треба було відновлювати. Сталінградська панорама зявилася завдяки величезному бажанню радянських людей увічнити подвиг. У його створенні взяли участь професійні архітектори і люди з усіх куточків діючих фронтів і мирних міст того часу.

 
 
5) Педагогический университет  

5) Педагогічний університет. Що почав свою педагогічну хода в 1931 році, університет постійно оновлює інтелектуальну базу. Головний навчальний корпус був побудований в 1959 році. Порядку 10 тисяч студентів навчається на 14 факультетах, збагачуючи наукову і освітню базу нашої країни.

 
 

6) Пойма царицы

 

6) Заплава річки Цариця - мальовничий ландшафтний малюнок на загальної архітектурної картині Волгограда. Рідкісні фотографії Волгограда обходяться без її участі. Влада міста проводять конкурс на забудову заплави, вирішуючи таким чином стратегічні завдання розвитку міста та перетворюючи його зовнішній вигляд.

 
7) Речпорт  

7) Річпорт. Прекрасний вид відкривається на річковий порт. Водні прогулянки Волзі стали улюбленим дозвіллям городян і гостей міста. Поруч з річковим портом знаходиться і знаменита ротонда, на місці якої під час війни стояла зенітна батарея.

 
 
10) Строика Волжские Паруса  

8) Сучасний вигляд міста пронизують дві вежі «Волзьких вітрил». Будинки в 20 і 25 поверхів гармонійно вписуються в міський пейзаж, підкреслюючи своїм революційним архітектурним рішенням сучасність Волгограда як міста, впевнено дивиться в майбутнє.

 
 
9)  

9) Синій абрис будівель цікаво виглядає на тлі блакитного неба, лише трохи контрастуючи з ним. Волгоградські зодчі на славу потрудилися для того, щоб прикрасити і без того прекрасний вигляд рідного міста-героя.

 
 

8) Строика Волжские Паруса

 

10) «Волзькі вітрила» поки ще оточені дикорослими деревами, але незабаром навколо них повинен зявитися квітучий міський оазис. Нерухомість Волгограда набуває новий концептуальний варіант розвитку.

 
11) Фонтан дружбы народов  

11) Фонтан дружби народів є найпопулярнішим місцем зустрічі закоханих. Він приносить свіжість і прохолоду під час літньої спеки. Діти з задоволенням плескалися в іскристих водних бульбашках, поки не бачать їхні батьки.

 
 
13)  

13) Храм в імя преподобного Сергія Радонезького. Храм має багаторічну історію, що почалася в 1888 році. Багато чого зробили для Царицина священнослужителі. 30-ті роки минулого століття намагалися накинути покрив безпамятства, але людська память не дозволило це зробити.

 
 
13)  

14) У 1993 році Патріарх Всієї Русі Алексій II освятив будівництво нового храму. У 1996 році почалося його зведення. Елементи храмової групи вражають своєю легкістю і легкістю.

 
 
15) Храм во Имя Преподобного Сергия Радонежского  

15) Храм виконаний таким чином, щоб максимально залучити і дітей до духовного розвитку. На території храму відчувається неймовірне полегшення і спокій. Яскраві фарби квітів, садових скульптур та прозорого неба навіюють думки про Рай на землі.

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все