Опубликовано: 25 октября 2015 г.

Анталийское узбережжі


Починається новий туристичний сезон і десятки тисяч росіян знову відправляться до сонячної Туреччини насолодитися пляжами Анталійський рівєри і системою all inclusive в численних турецьких готелях. Багато туристів вважають Анталийское узбережжі Туреччини місцем, призначеним виключно для прийняття сонячних ванн і танців під розвеселе анімацію в готелях. Пізнавальний туризм в Туреччині у більшості туристів не в честі, але це не означає, що на Анталійському узбережжі нічого дивитися. Це, звичайно, не Європа, але це анітрохи не применшує памятки південного берега Туреччини.
Даний звіт присвячений місцям, які допоможуть вам відволіктися від принад системи все включено, зайняття лежаків на першій лінії моря з 7 ранку і ранкового похмільного синдрому.
Здогадуюся, що кожен другий або навіть перший читач був у Туреччині неодноразово, а для деяких відвідування Туреччини стало таким же явищем як поїздка на дачу.

 

(Всього 63 фото)

 

 

Джерело: ЖЖурнал / mir-na-karte

 
 

1. Перше, що ви почуєте від автобусного гіда, якщо купили звичайний пакетний тур, це розповіді про бавовняного замку - Памуккале, який неодмінно треба відвідати. Адже, хто не був у Памуккале - той не був у Туреччині.

 
 
 

2. Від себе скажу, що один раз подивитися на травертини, утворені термальними джерелами, варто, але тільки один раз. Рекламні картинки, на жаль, не зовсім збігаються з дійсністю. Не треба забувати ще про такий важливий момент, як відстань з курортів Анталійського рівєри до цього дива світу. Найоптимальніший спосіб - це взяти напрокат автомобіль.

 
 
 

3. Домчить швидше, ніж екскурсійний автобус із заїздом на всілякі фабрики. У Памуккале мені довелося поїхати зі звичайною екскурсією, купленої, до слова, на вулиці в Кемері. Мені здалося, що ми їхали з Кемера тільки в одну сторону годин 5. Так що задоволення побути в Памуккале від сили години 2 у звязку з довгою дорогою себе не виправдало. Але щоб не було відчуття того, що ви не були в Туреччині - побувайте в Памуккале.

 
 
 

4. Подивіться на руїни стародавнього міста Хіерасполіса, Повапните цілющою гряззю Памуккале, викупайтеся в термальних джерелах і басейні Клеопатри і повірте, що позбулися усіх хвороб.

 
 
 

5.

 
 
 

6. Другий екскурсією, на якій мені вдалося побути, була стандартна і дуже популярна екскурсія з Кемера Демре-Міра-Кеккова.

 
 
 

7. Сучасне місто Демре знаходиться в декількох кілометрах від древнього міста Міри - столиці стародавньої Лікії. За легендою місто Миру отримав свою назву від слова мирра - смоли, з якої роблять пахощі. У Світі збереглися висічені в скелях гробниці. У лікійців вважалося, що чим вище похований людина, тим швидше він потрапить після смерті на небеса.

 
 
 

8. Також можна помилуватися на добре зберігся амфітеатр.

 
 
 

9. Саме у Світі проповідував Святий Миколай Чудотворець, він же Мирликійський. Святого Миколая дуже часто ототожнюють з Санта-Клаусом. За легендою, Микола підкинув одному збіднілого дворянину два мішки золота у вікно і трохи монет в комин, бажаючи допомогти йому таким чином посватати дочку.

 
 
 

10. На наступний ранок дівчина, прокинувшись, помітила за каміном золоті, а її зраділий батько не знав, кого за них дякувати. Так, за переказами, народилася традиція обміну різдвяними подарунками. У Світі можна оглянути руїни храму, де проповідував Святий Миколай, і подивитися на порожній саркофг, де спочатку зберігалися його мощі. В даний час мощі Святого Миколая храняться в Італії в місті Барі.

 
 
 

11. Ні, напевно, жодної людини, який побував в Туреччині, не був у Анталії - туристичної Мекки росіян. Що подивитися в Анталії, думаю, відомо кожному першому російському туристові. Ми, в свою чергу, природно були в старому місті (район Калейчі), відбивалися від продавців ювелірних магазинів, обідали в рибному ресторані з видом на порт і оглядали водоспад Дюден.

 
 
 

12.

 
 
 

13.

 
 
 

14. Відбиваючись від торговців і зазивав в ресторани, подумайте про те, що ходите по одному з найстаріших міст Туреччини, побачивши морську гавань якого Аттал II Пергамський (кажуть, крутий дядько) колись назвав це місце раєм земним і наказав негайно почати будувати тут місто.

 
 
 

15. І ще Анталія після завоювання її турками-сельджуками на початку 13 століття називалася Стелаі, Сатали і Адаліє. Хто б міг подумати ... Окремий атракціон в Анталії-катання на машині по вузьких вулицях старого міста та пошук паркування).

 
 
 

16. Як я позначила вище, взявши на прокат автомобіль, можна за один день подивитися декілька обєктів і ні краплі не втомитися. Останній раз, відпочиваючи в Белеку, ми орендували на 2 дні в готелі за 40 євро / доба Hyundai Accent (2007 рік), про що ні краплі не пошкодували.

 
 
 

17. Сам готель Limak Atlantis 5 * в Белеку, в якому ми відпочивали востаннє, напевно, є стандартним готелем 5 *, на величезній території якого можна знайти все, що забажаєш. Нижче кілька фото. Готель в цілому сподобався, так що, якщо хтось у даними момент на нього дивиться і не може визначитися, раджу їхати.

 
 
 

18.

 
 
 

19.

 
 
 

20. У Аспендоса можна подивитися залишки споруд і добре зберігся амфітеатр (на його сцені проводять виставу Вогні Анатолії) і усвідомити, що Анталія та її околиці в античні часи називалися Памфілія, і сам Олександр Македонський аж в 333 р. н.е. завоював цей самий Аспендос, який до 133 р. до н.е. залишався у володінні якогось царства Пергамон.

 
 
 

21. І ще, побувавши в Аспендосе, необхідно, неодмінно, здивуватися тому факту, що в місті проживало 20 тисяч чоловік, а сам античний театр (мабуть, головна його збереглася памятка) був побудований за часів римського імператора Марка Аврелія.

 
 
 

22. Місто карбував власну монету, високо ценівшуюся в Середземноморї, на якій був зображений символ міста два оголених борця.

 
 
 

23.

 
 
 

24.

 
 
 

25.

 
 
 

26. У ПАРК Куршунлу (на водоспад Куршунлу) поїдьте обовязково. Знаходиться на відстані приблизно 18 км від Анталії. Потрапляєш наче в казку. Кажуть, даний парк дуже схожий на заповідник Плітвітскіе озера в Хорватії, правда, по території в рази, а то й десятки менше.

 
 
 

27. У парку можна погуляти в тіні рослин і головне помилуватися на красивий водоспад, подивитися рибок в озері Нілуфер, послухати спів птахів - вобщем, побути наодинці з природою.

 
 
 

28. Краса даного місця заворожує, а різні відтінки зеленого кольору всюди радують око. Моє основне враження від відвідування цього парку - це незаймана чистота на майданчику для пікніків. Турки приходять в парк зі своїми сімями і влаштовують там барбекю.

 
 
 

29. Скрізь ідеально чисто! Ось тобі і турецька нація. Відвідування водоспаду Куршунлу (ще його обзивають національним заповідником) забезпечить вам порятунок від спеки, гарний настрій, відмінні фотографії і усвідомлення того, що доріжки, по яких ви ходили, викладені камінням, привезеними з Мугли.

 
 
 

30.

 
 
 

31. Руїни перги якісно відрізняються від того, що можна побачити в Аспендосе. Кілька рядів колон, акведук, залишки вїзних воріт у місто. Прохід до античного театру закритий, але можна подивитися залишки від стадіону.

 
 
 

32. Прогулюючись по розвалинах Перге, уявіть, що колись Перге теж був завойований Олександром Македонським (втім, їм не була завойована, мабуть, тільки Москва з причини її відсутності в ті часи).

 
 
 

33. Місто було поділено на чотири квартали двома красивими вулицями, обрамленими колонами і пересічними під прямим кутом. Припускають, що вони були прокладені в II столітті н.е. А по центру кожної з вулиць пролягав канал для стічних вод. Власне, ці канали можна бачити і зараз.

 
 
 

34.

 
 
 

35.

 
 
 

36. Водоспад Манавгат являє собою річковий поріг у вигляді підкови. Можна походити по парку. Менш красиво, ніж у Куршунлу, але тінь дерев рятує від спеки.

 
 
 

37.

 
 
 

38. У СИДЕ можна подивитися всі ті ж руїни стародавнього міста і черговий античний театр. Площа Сіде значно перевершує Аспендос і Перге разом узяті.

 
 
 

39.

 
 
 

40.

 
 
 

41.

 
 
 

42. У Аланом рекомендую піднятися на фортецю, яку видно практично з будь-якої точки міста, і оглядати Аланію звідти. Ця фортеця була побудована турками-сельджуками в XIII столітті.

 
 
 

43.

 
 
 

44.

 
 
 

45.

 
 
 

46.

 
 
 

47.

 
 
 

48.

 
 
 

49.

 
 
 

50.

 
 
 

51.

 
 
 

52.

 
 
 

53.

 
 
 

54. Дуже красива печера Дамлаташ в Аланії, в перекладі з турецької означає камінь у краплях.

 
 
 

55. Оздоблення печери відповідає назві. Подивіться фото і відразу самі все зрозумієте.

 
 
 

56.

 
 
 

57. Якщо буде можливість - поїдьте на рибалку на Caracaoren. Риби мало, але види захоплюючі!

 
 
 

58.

 
 
 

59.

 
 
 

60.

 
 
 

61.

 
 
 

62.

 
 
 

63. Туреччина - це не тільки все включено з необмеженим пійлом і романами з турецькими залицяльниками. Туреччина - це памятники греко-римського періоду, памятники часів Османської імперії і звичайно ж чудова природа.

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все