Опубликовано: 20 сентября 2015 г.

Відень: Незворушність з блиском і пишністю


Немає іншого такого міста, у якого такі тісні відношення зі смертю. Вона - друг жителів Відня: Вони оспівують, святкують, влаштовують їй свята з більшою ретельністю. І прикладів достатньо. Моцарт наприклад через свого реквієму. Шницлер, життя якого було мукою і помер у божевіллі. Також ще Бетховен, скульптор Альфред Хрдліка, художник Арнульф Райнер, відомі своїми посмертними масками.

 

(Всього 13 фото)

 

 
Фотографії Gerald H?nel  
 

1. Героїчне місце у внутрішній частині комплексу Hofburg з памятником принцу Eugen перед палацом. Сьогодні замок включає в себе читальний зал національної бібліотеки і кілька музеїв.

 
 
 

2. Кафе Sacher Wien належить до класичних кафе, в яких можна просидіти вічність. Місце максимальної свободи - з відповідним ярликом, природно.

 
 
 

3. Sacher - це Віденська трійця - готель, торт, кафе.

 
 
 

4. Швейцар біля входу в Sacher - тут пан, а не якийсь лакей, і пуристические елегантна печенюшка є штемпелем будинку.

 
 
 

5. Шопінг de luxe: Пасаж Freyung відноситься до найпрекраснішим місцях для покупок. Він проходить крізь палац Ferstel і двір охоплений аркадами, який прикрашає фонтан з русалками Дунаю.

 
 
 

6. Парадний зал національної бібліотеки був першою будівлею, яке було побудовано в 1721 для придворної бібліотеки. Тут знаходяться 200.000 книг з 1501 по 1850. У середині стоїть на троні мармурова статуя засновника, Карла VI. вена

 
 
 

7. Кожен відвідувач Відня повинен прокотитися хоч раз на дрожках. Обережно, ностальгія має свою ціну!

 
 
 

8. За фасадом епохи Відродження резиденція Бургтеатра.

 
 
 

9. По тісних провулках за їжею: Обумовлена ??середньовіччям стара частина міста - це традиційно прогулянковий квартал Відня. Готель Griechenbeisl на мясному ринку приймає відвідувачів вже більше ніж 500 років.

 
 
 

10. Собор Штефана, єпископський собор Відня, - це одне із самих значних споруд середньоєвропейської зрілої та пізньої готики.

 
 
 

11. Парк колишньої літньої резиденції Габсбургів - це улюблене місце мешканців Відня для відпочинку: вид з тераси павільйону барочного стилю на величезний сад Sch?nbrunn.

 
 
 

12. Віденський хор хлопчиків виступає, якщо не в турне, по неділях на виставці в капелі палацу.

 
 
 

13. У замку Sch?nbrunn проводили літо нащадки Марії Терези, сьогодні дітям пропонують рольові ігри, в уніформі, беретах, вишитих платтячках. Таким чином вони знайомляться з придворними буднями.

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все