Опубликовано: 27 октября 2015 г.

Жінки Таджикистану


Фотографу Машід Мохаджерін було вісім, коли вона з родиною покинула Іран після революції. Вона все ще памятає, як сумно їй було залишати рідні місця, і як нелегко було звикати до життя в новій країні. Спочатку вона жила в Пакистані, потім у Бельгії і, нарешті, в Нью-Йорку. Працюючи над черговим проектом в Москві, вона зустріла на ринку робітників-мігрантів у віці від 17 до 55 років. Всі вони приїхали з Таджикистану, і ніхто не взяв із собою ні дружин, ні дітей, залишивши їх на рідній землі, яка в той же час здається такою чужою.

 

(Всього 13 фото)

 

726 Женщины Таджикистана

 
1101 Женщины Таджикистана  

1. Торсонмох - головуючий організації «Тірчіт», в якій складається 85 членів, в Хорозі. Члени групи приносять дохід своєму селі, в той же час надихаючи інші селища Таджикистану. (Mashid Mohadjerin)

 
 
250 Женщины Таджикистана  

2. Ця дівчина живе в трущобах Хорога. Вона стала жертвою торговця людьми, коли намагалася знайти роботу за кордоном. (Mashid Mohadjerin)

 
 
340 Женщины Таджикистана  

3. Чоловік цієї жінки залишив Нау вісім років тому. Перші кілька років він надсилав гроші для неї і трьох їхніх дітей, але останні два роки вона нічого про нього не чула. (Mashid Mohadjerin)

 
 
437 Женщины Таджикистана  

4. Заріфа, Сахиба і гольфіни працюють в полі вранці, а їхні матері продають овочі на ринку в Нау. (Mashid Mohadjerin)

 
 
526 Женщины Таджикистана  

5. Останки військової техніки - відгомін громадянської війни 1992-1997 років, в якій загинули десятки тисяч людей. (Mashid Mohadjerin)

 
 
626 Женщины Таджикистана  

6. Фіроза працює по 16 годин сім днів на тиждень на землі, яку вона та її сусіди орендують у колгоспу. Бавовна є другим найбільшим продуктом експорту в Таджикистані. (Mashid Mohadjerin)

 
 
726 Женщины Таджикистана  

7. Цей знімок зроблений на жіночій швейній фабриці, яка грунтувалася як невелике, що приносить доходи підприємство. Жінки шиють тут одяг для урочистих випадків, наприклад, для весіль і заручин. Вони сподіваються, що цей підприємство допоможе їм утримувати в порядку вдома своїх чоловіків. (Mashid Mohadjerin)

 
 
825 Женщины Таджикистана  

8. Ветеран Великої Вітчизняної війни з онукою в селищі Андарро. Батько дівчинки виїхав до Росії ще до її народження і до цих пір не повернувся. (Mashid Mohadjerin)

 
 
925 Женщины Таджикистана  

9. Літні люди з ностальгією згадують часи Радянського Союзу, коли життя для них була легше. (Mashid Mohadjerin)

 
 
1031 Женщины Таджикистана  

10. У Даштешоре великий потенціал для будівництва гідроелектростанції, однак багато частині республіки досі залишаються без електрики та опалення взимку. (Mashid Mohadjerin)

 
 
1134 Женщины Таджикистана
 

11. Чоловік Латофат покинув рідне село Андарро разом з іншими 280 чоловіками і виїхав з Таджикистану на заробітки до Росії. Село отримує гроші від програми підтримки гірських поселень, яка приділяє увагу розвитку сіл, щоб можна було сплатити авіаперельоти їх жителів. (Mashid Mohadjerin)

 
1229 Женщины Таджикистана  

12. У квартирці в Худжанді. (Mashid Mohadjerin)

 
 
1326 Женщины Таджикистана  

13. Юний пастух в Гармі піклується про корові - єдиному джерелі доходу для його родини. (Mashid Mohadjerin)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все