Опубликовано: 16 ноября 2015 г.

Середземноморський круїз: подорож по 5 морям. Частина 1.


Скажіть, тільки чесно, невже Ви ніколи не мріяли відправитися в далеку морську подорож на білосніжному красені - лайнері? Звичайно, мріяли, але романтизоване в сотнях книгах і кінофільмах підкорення морів-океанів надається багатьом з нас чимось далеким від звичних реалій.
Однак світова статистика спростовує цей міф - найкраще про це скаже цифра - понад 10 мільйонів круїзних туристів щорічно! При цьому 70% подорожуючих в круїзах - повторні пасажири, а це вже багато про що говорить - значить, це заразно; значить, варто спробувати. І повірте, для цього створені всі умови: від величезного розмаїття пропозицій круїзних подорожей до інтерєру кают.

 

Морський круїз - це можливість відвідати кілька країн в рамках однієї подорожі! Пропонуємо Вам покататися на білому пароплаві разом з жж-користувачем Михайлом Архиповим .

 

Средиземноморский круиз: путешествие по 5 морям. Часть 1.

Джерело: ЖЖ / riverpilgrim  
1) Венеция с борта самолета.  

1) Венеція з борту літака.

 
 
2) Наш круиз начинался ровно через сутки, и в планах у нас было максимально подробно осмотреть Венецию, этот южный аналог Питера. До острова, где была наша гостиница можно было добраться пешком, на такси, на водном автобусе или просто вплавь. Мы выбрали вариант водного такси. Получасовая поездка на такой лодочке от аэропорта к дверям, а точнее к причалу гостиницы стоит 100 евро, на четверых выходит вполне достойно.  

2) Наш круїз починався рівно через добу, і в планах у нас було максимально детально оглянути Венецію, цей південний аналог Пітера. До острова, де була наша готель можна було дістатися пішки, на таксі, на водному автобусі або просто вплав. Ми вибрали варіант водного таксі. Півгодинна поїздка на такий човнику від аеропорту до дверей, а точніше до причалу готелю коштує 100 євро, на чотирьох виходить цілком гідно.

 
 
3) Из плюсов: утомительная жара сменяется освежающей прохладой. Из минусов: не подходит тем, кто не переносит качку. Зато сразу можно окунуться в изучение города: пройдя по акватории от порта до города, мы свернули в каналы и дальнейший путь, правда сбавив скорость раза в три, продолжили по ним.  

3) З плюсів: втомлива спека змінюється освіжаючою прохолодою. З мінусів: не підходить тим, хто не переносить хитавицю. Зате відразу можна зануритися у вивчення міста: пройшовши по акваторії від порту до міста, ми звернули в канали і подальший шлях, правда зменшивши швидкість рази в три, продовжили по них.

 
 
4) Венеция не разочаровала наших ожиданий: интереснейший и красивый город, чтобы посмотреть, повосхищаться, поснимать и уехать. Каналов в Венеции много, и вот один из них, центральный - Гранд-Канал.  

4) Венеція не розчарувала наших очікувань: найцікавіший і красиве місто, щоб подивитися, повосхіщаться, познімати і виїхати. Каналів у Венеції багато, і ось один з них, центральний - Гранд-Канал.

 
 
5) А вот гондольеры разочаровали. По рассказам и фотографиям представлялось себе это более романтичным. Долго наблюдали за покатушками, но в итоге отказались: кататься чуть меньше часа, раскачиваясь на волнах от катеров и яхт в центральных каналах и протискиваясь в междомных протоках, стоять  

5) А ось гондольєри розчарували. За розповідями і фотографіям уявлялося собі це більш романтичним. Довго спостерігали за покатушками, але в підсумку відмовилися: кататися трохи менше години, розгойдуючись на хвилях від катерів і яхт в центральних каналах і протискуючись в междомних протоках, стояти в пробці з таких же гондол - як вже тут романтика. Варто ще зауважити, що не у всіх каналах відчувається свіжість моря і води: затхлість і сміття ніхто не відміняв.

 
 
6) Говорят гондольеры еще поют: насчитали более 50 - все молчали. Видимо прайс за пение не маленький. Хотя видели одну гондолу, где не только пели (гондольер стоящий сзади), но еще и играли (сидящий впереди) то ли на гармони, то ли на чем-то схожем. Видимо это была VIP-гондола. На фото правда не она, а просто для иллюстрации.  

6) Кажуть гондольєри ще співають: нарахували більше 50 - всі мовчали. Мабуть прайс за спів не маленький. Хоча бачили одну гондолу, де не тільки співали (гондольєр стоїть позаду), але ще й грали (сидить попереду) чи то на гармоні, чи то на чомусь схожому. Мабуть це була VIP-гондола. На фото правда не вона, а просто для ілюстрації.

 
 
7) Рука мальчика мучающего представителя земноводной фауны на фоне кампанилы собора Святого Марка на площади Сан-Марко.  

7) Рука хлопчика мучить представника земноводної фауни на тлі кампаніли собору Святого Марка на площі Сан-Марко.

 
 
8) С наступлением вечера город меняется: грохнуться в каналы, которые не имеют ограждения на набережной, становится гораздо проще.  

8) З настанням вечора місто змінюється: впасти в канали, що не мають огородження на набережній, стає набагато простіше.

 
  9) А в темных водах начинается пляска огней, от света припаркованных у пристаней яхт, и вода раскрашивается почти во все цвета радуги.  

9) А в темних водах починається танець вогнів, від світла припаркованих біля пристаней яхт, і вода розфарбовується майже в усі кольори веселки. Справжній VIP відпочинок.

 
10) Наш лайнер, на котором и состоится наше путешествие.  

10) Наш лайнер, на якому і відбудеться наша подорож.

 
 
11) От причала гостиницы до морского порта мы отправились на водном такси. Заодно осмотрели с воды весь корабль, пройдя вдоль борта. MSC POESIA - вид с воды. Наша каюта на 9-й палубе, это чуть выше оранжевых спасшлюпок, видимых по левому борту.  

11) Від причалу готелю до морського порту ми вирушили на водному таксі. Заодно оглянули з води весь корабель, пройшовши вздовж борту. MSC POESIA - вид з води. Наша каюта на 9-й палубі, це трохи вище помаранчевих спасшлюпок, видимих ??по лівому борту.

 
 
12) Вот так она выглядит изнутри: стандартная двухместка с балконом. В ней мы проведем ровно неделю.  

12) Ось так вона виглядає зсередини: стандартна двухместка з балконом. У ній ми проведемо рівно тиждень.

 
 
13) За это время мы пройдем вот такой маршрут.  

13) За цей час ми пройдемо ось такий маршрут.

 
 
14) И ровно в 17 часов по местному времени, загрузив на борт почти 3000 туристов и 1000 человек обслуживающего персонала, мы отправились в путь, выехав из гавани задним ходом и развернувшись практически на месте: для судна водоизмещением в 90 000 тонн это получилось легко и почти без помощи местного портфлота. Вместе с нами уходило еще три круизных лайнера. Один из них на фоне Венеции.  

14) І рівно в 17 годин за місцевим часом, завантаживши на борт майже 3000 туристів і 1000 чоловік обслуговуючого персоналу, ми вирушили в дорогу, виїхавши з гавані заднім ходом і розвернувшись практично на місці: для судна водотоннажністю в 90 тисяч тонн це вийшло легко і майже без допомоги місцевого портфлота. Разом з нами йшло ще три круїзних лайнера. Один з них на тлі Венеції.

 
 
15) Первая стоянка - город Бари, Италия.  

15) Перша стоянка - місто Барі, Італія.

 
 
16) Город широко известен как место нахождения мощей святого Николая Чудотворца.  

16) Місто широко відомий як місце знаходження мощів святого Миколая Чудотворця.

 
 
17)  

17)

 
 
18) Следующая стоянка - Катакалон, Греция. Отсюда до родины Олимпийских Игр - Олимпия - рукой подать, каких-то 38 км.  

18) Наступна стоянка - Катакалон, Греція. Звідси до батьківщини Олімпійських Ігор - Олімпія - рукою подати, якихось 38 км.

 
 
19) Как известно в Греции есть все, а все что есть в Греции представлено и в Катакалоне.  

19) Як відомо в Греції є все, а все що є в Греції представлена ??і в Катакалоне.

 
 
20) Отправившись после полудня мы к вечеру обогнули п-в Пелопоннес и вышли в Эгейское море. Погода решила испортиться и подул ветерок, позже сменившийся на ветер порывами до 90 км/ч (по показаниям бортового компьютера) и наступило некое подобие шторма.  

20) Відправившись після полудня ми до вечора обігнули п-в Пелопоннес і вийшли в Егейське море. Погода вирішила зіпсуватися і подув вітерець, пізніше сменившийся на вітер поривами до 90 км / год (за показаннями бортового компютера) і настало якусь подобу шторму.

 
 
21) Не смотря что некоторые небольшие встречные суда порой окатывало волнами по рубку, на нашем была тишь и покой. Правда местами волны ударявшие в нос лайнера, разбиваясь мелкой изморосью долетали и до прогулочной 7-й палубы.  

21) Не дивлячись що деякі невеликі зустрічні суду деколи обливає хвилями по рубку, на нашому була тиша і спокій. Правда місцями хвилі вдаряються в ніс лайнера, розбиваючись дрібної мжичкою долітали і до прогулянкової 7-й палуби.

 
 
22) Восточное побережье Греции.  

22) Східне узбережжя Греції.

 
 
23) Вечером туристов развлекали капитанским вечером: кэп и его заместители по хозяйственно-развлекательной части ровно на 5 минут показались в театре, помахали фужерами с шампанским и стремительно исчезли.  

23) Увечері туристів розважали капітановим ввечері: кеп і його заступники з господарсько-розважальної частини рівно на 5 хвилин здалися в театрі, помахали фужерами з шампанським і стрімко зникли.

 
 
24) Народ развлекали дальше уже местные силы арт-бригад.  

24) Народ розважали далі вже місцеві сили арт-бригад.

 
 
25) Следующим портом, где мы остановились стал турецкий Измир.  

25) Наступним портом, де ми зупинилися став турецький Ізмір.

 
 
26) Так как в самом городе смотреть нечего все едут в расположенные в сотне километров древний Эфес. Не стали исключением на сей раз и мы. В Эфесе много древних развалин.  

26) Так як в самому місті дивитися нічого всі їдуть в розташовані в сотні кілометрів древній Ефес. Не стали винятком цього разу і ми. В Ефесі багато стародавніх руїн.

 
 
27) Кошек тоже много.  

27) Котів теж багато.

 
 

28) Местный житель.

 

28) Місцевий житель. До речі, повних людей там практично немає, можна подумати вони всі на ніч читають книги Хочеш схуднути назавжди? Дізнайся, як працює дієта! . Дивовижне місце.

 
29) Пресмыкающиеся там тоже есть.  

29) Плазуни там теж є.

 
 
30) Но больше всего конечно туристов, которых свозят сюда со всех имеющихся курортов.  

30) Але найбільше звичайно туристів, яких звозять сюди з усіх наявних курортів.

 
 
31)  

31)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все