Опубликовано: 10 августа 2015 г.

Стрілянина на базі Форт-Худ


У четвер, 5 листопада на військовій базі Форт-Худ у Техасі зазвучали постріли. Стрілянину, внаслідок якої загинули 13 людей, відкрив військовий психіатр, майор Армії США Нідал Малік Хасан. Сам стріляв отримав кілька кульових поранень, однак вижив і був госпіталізований.

 

Хасан незабаром повинен був разом зі своїми товаришами по службі відправитися до Афганістану; повідомлялося, що військовий лікар був противником кампаній США в Іраку і Афганістані. Він відкрив вогонь біля медичного центру бази, де обстежують військових, які відправляються нести службу за кордон. За неофіційними даними, стріляючи, майор Хасан кричав Аллах Акбар!.

 

Президент Обама оголосив жалобу в память про загиблих на базі Форт-Худ і заявив, що у влади поки немає повної картини події на військовій базі, застерігаючи людей від поспішних висновків.

 

(Всього 18 фото)

 

Стрельба на базе Форт-Худ

 
1. Солдаты держат свечи на ночном бдении в Форт-Худ, Техас, 6 ноября. (Lm Otero / AP)  

1. Солдати тримають свічки на нічному недосипанні в Форт-Худ, Техас, 6 листопада. (Lm Otero / AP)

 
 
2. Сержант-майор армии США Терренс Мерфи плачет во время ночного бдения по погибшим и раненым в Форт-Худ, после того, как майор Нидал Малик Хасан открыл стрельбу 6 ноября в Киллине, Техас. (Joe Raedle / Getty Images)  

2. Сержант-майор армії США Терренс Мерфі плаче під час нічного чування за загиблими і пораненим в Форт-Худ, після того, як майор Нідал Малік Хасан відкрив стрілянину 6 листопада в Кіллін, Техас. (Joe Raedle / Getty Images)

 
 
3. Военные специалисты Чад Рингс, Дэвид Штрауб и Райан Говард ждут взъезда в Форт-Худ недалеко от главного въезда на базу в четверг 5 ноября в Киллине, Техас. (Ben Sklar / Getty Images)  

3. Військові фахівці Чад Рінгс, Девід Штрауб і Райан Говард чекають взезда в Форт-Худ недалеко від головного вїзду на базу в четвер 5 листопада в Кіллін, Техас. (Ben Sklar / Getty Images)

 
 
4. Люди стоят в очереди в коридорах больницы
        <p><strong>P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.</strong></p>
<script type=
Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все