Опубликовано: 11 октября 2015 г.

Жага


Вода - джерело життя. Заразитися особливо ГОСТР Стоїть питання про ее нестачі. Засухи, повені, забруднення та Інші Чинник є Головними причинами дефіціту води на землі.  

 

(Всього 13 фото)

 

56 Жажда

 
119 Жажда
 

1. Південно-Західний Китай страждає від посухи, яка может тріваті до кінця травня. На фото: хлопчик Стоїть в центрі вісохлого водойми в Гуйяні, провінція Гуйчжоу, 2 лютого. (STR / AFP / Getty Images)

 
212 Жажда  

2. Кожен день больше 4000 дітей в мире помірають від хвороб, вікліканіх поганою санітарією, повязаної з неякісною водою. На фото: дівчинка міє свои сандалі в брудній воде каналу в трущобах Кібері, в Найробі, 21 березня. (MOHAMED DAHIR / AFP / Getty Images)

 
 
312 Жажда  

3. Китайське рибальське судно Стоїть на вісохлому березі Річки Янцзи 5 січня. Економіка населених пунктів, розташованіх біля басейну Річки Янцзи, сильно постраждала за Останні двадцять років, так як на регіон обрушилися повені, Надзвичайні припливи спеки и сухому. (STR / AFP / Getty Images)

 
 
412 Жажда  

4. Чоловік працює в вісохлої болотістій ??місцевості недалеко від Басрі, Ірак, 19 листопада 2009 року. Селяни цього регіону зіткнуліся з сильним спадом у ВИРОБНИЦТВІ, так як по сухому прогнала з ціх районів багатьох тварин. (ESSAM AL-SUDANI/AFP/Getty Images)

 
 
56 Жажда  

5. Пакистан такоже страждає від нестачі води, вікліканого різкім СКОРОЧЕННЯ Злив. На фото: дівчинка ПЄ воду Зі шланга в трущобах Ісламабаду 22 березня. (AAMIR QURESHI / AFP / Getty Images)

 
 
66 Жажда  

6. Від посухи в Юньнань и Гуйчжоу страждають як люди, так и тварини. На фото: буйвол лежить на вісохлої землі водойми в Кунмін, Юньнань, 24 лютого. (AFP / AFP / Getty Images)

 
 
76 Жажда
 

7. Жінка з Хусткого на Голові їде на велосіпеді по Пекіну во время піщаної бурі 20 березня. Піщана буря зявилася в результаті Сильної посухи, что охопіла Монголію и Північний Китай. (PETER PARKS / AFP / Getty Images)

 
85 Жажда  

8. Арабська бедуїн Йде за своими верблюдами по почти вісохлої и сильно забрудненої сільськогосподарськими відходамі річці 14 квітня 2009, недалеко від Єріхону. Рівні води в підземніх водоносних кулях и Тіверіядськім озері, Які Забезпечують водою Ізраїль, Йорданію и Палестину, сильно впали за Останні 10 років. (David Silverman / Getty Images)

 
 
95 Жажда
 

9. Бразильський рибалка Ельсон де Олівейра затягнув мертвого алігатора до себе в човен на озері Райс в Манаусі 3 грудня 2009. Во время посухи в басейні Амазонки різко впавши рівень кисни у воде прізвів до того, что в річці Манакірі тоннами гінула риба. (MARCIO SILVA / AFP / Getty Images)

 
106 Жажда  

10. Собака Йде по воде и сміттю после найсільнішого землетрусу в Порт-о-Пренс 18 січня. Доставка води булу однією з Головня и найважче Завдання гуманітарних організацій. (Chris Hondros / Getty Images)

 
 
1110 Жажда
 

11. Пастух Кхурелсукх Стоїть поруч Зі Своїм мертвим Домашнього худобою 8 березня в Баянцогте, Монголія. На качану весни Монголія постраждала від сверблячка - природного феномена холодної зими после літньої посухи. Це прізвело до псування пасовища, в результаті чого погибли больше 2,5 миллионов голів домашньої худорлявість. (Paula Bronstein / Getty Images)

 
125 Жажда  

12. Жителі Тегусігальпі, Гондурас, наповнюють тару водою, что надається державою, 17 березня. Дефіціт води ставимо после руйнування веслувань Лос Лаурелес и Консепсьон, Які постачалі воду больше мільйона людей. (ORLANDO SIERRA / AFP / Getty Images)

 
 
135 Жажда  

13. Лос-анджелеський акведук доставляє воду з гірської системи Сьєрра-Невада, в якій цього року Віпа менше снігу чем зазвічай, в міста південної Каліфорнії. Засухи на заході США привели до СКОРОЧЕННЯ запасів води, поганому врожаю и Збільшення кількості лісовіх пожежо. (David McNew / Getty Images)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все