Опубликовано: 14 ноября 2015 г.

Історія одного солдата


Ян Фішер, його батьки і друзі, а також армія США дозволила газеті «Denver Post» та її фоторепортерові протягом 27 місяців спостерігати і документувати його вербування, оформлення на військову службу, тренування, введення в бойову операцію і, нарешті, повернення додому. У цьому випуску ви побачите першу частину звіту про військову життя молодого солдата Яна Фішера.

 

(Всього 41 фото)

 

История одного солдата (Часть 1)

 
1. 1 июня 2007 года 14:03. Ян перезванивает сержанту первого класса Гавино Баррону, командиру в военкомате. В 17 лет Ян вступил в тренировочную программу будущих cолдатов, которая готовит рекрутов для зачисления в армию.  

1. 1 червня 2007 14:03. Ян передзвонює сержанту першого класу Гавін Баррону, командиру у військкоматі. У 17 років Ян вступив в тренувальну програму майбутніх солдат, яка готує рекрутів для зарахування до армії.

 
 
2. 31 мая 2007 года 11:26. Ян рассматривает свой аттестат и вкладыш к нему у амфитеатра Ред Рокс. Его не интересует церемония награждения, а вот сам аттестат очень даже интересует.
        <p><strong>P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.</strong></p>
<script type=
Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все