Опубликовано: 21 августа 2015 г.

Мітинг сквоттерів в Празі


На сторінках нашого сайту дуже часто зустрічаються фотографії найрізноманітніших акцій протесту. Сьогодні ми вирішили оновити нашу колекцію цілим випуском мальовничих знімків, зроблених московським фото-блогером, в Празі. На цей раз - страйкують сквоттери. Вимоги - цілком класичні для сквоттерів - проти виселення.

 

(Всього 23 фото)

 

Митинг сквоттеров в Праге

Джерело: Жж / docent  

Розповідає жж-фотограф Доцент: Репортажі з усяких заходів і мітингів не можна назвати областю моїх фотоінтересов. Та й взагалі я зовсім не любитель натовпу, шуму і суєти і намагаюся триматися подалі (вище, глибше) від всього цього. Але цього разу я як би став мимовільним спостерігачем, і, відповідно, мимовільним фотографом того, як тиха празька вуличка перетворилася на місце провидіння мітингу. Спочатку поліція оточила прилеглі вулиці: що цікаво, рух перекрили буквально за 10 хвилин до початку, і так само швидко відкрили після проходження мітингувальників, при цьому перекривали всі в міру просування натовпу. Відразу згадав який розгардіяш починається у нас через подібних заходів. Помятуя про репортажах Зялта і компанії про московських мітингах, подумав, зараз підтягнутий місцевий ОМОН і нам покажуть насильство. Однак, все пройшло дуже цивільно, принаймні в точці спостереження: на вскидку пара десятків звичайних поліцейських серед яких жодного «космонавта» з ломакою і щитом, баражірующій в небі вертоліт, жодного затримання, та й мітингувальники не дивлячись на зухвалий, і в більшості своїй нетверезий вигляд, зовсім навіть не збиралися лізти на рожен і влаштовувати масовий безлад. Пенсіонерів з прапорами та іконами, які часто супроводжують більшості московських мітингів, теж не було видно. На фотографів взагалі ніякої реакції. Європа.

 

Як нам розповіли пізньої, хіпівського-панківська натовп мітингуючої молоді - це сквоттери. Вони самовільно заселяються в занедбані будівлі і живуть там собі, а протест у них викликало чергове рішення влади про їх видворення з НЕ пренадлежали ним нерухомості, мовляв, вони завдають шкоди памяткам архітектури в яких живуть (ага, нехай краще самі від часу розвалюються), влаштовують там оргії та розпусту, безконтрольно вживають наркотики, алкоголь та інтернет, та ще й не платять за всі ці задоволення, що в цивілізованому капіталістичному світі вже зовсім ні в які ворота. Помітингувавши, учасники розосередилися по місту, і розбили табори в навколишніх парках, чи вдалося їм чого домогтися своїм протестом?

 
1) Барабанная дробь. Шоу началось.  

1) Барабанний дріб. Шоу почалося.

 
 
2) Айнс-цвай
        <p><strong>P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.</strong></p>
<script type=
Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все