Опубликовано: 10 ноября 2015 г.

Футбол в Південній Афріці


Заразили у ПАР проходитиме Кубок конфедерацій ФІФА, міжнародний футбольний турнір, Який проводитися кожні Чотири роки. Турнір Із загально призовим фондом в 17,6 мільйона долларов віклікає в ПАР підвіщеній Інтерес. Сейчас на Різні ігри продано около 450 000 квітків.  

 

Кубок Конфедерацій являє собою генеральну репетіцію до проведення Кубка Світу 2010 FIFA, Який теж братіме ПАР. Це буде перший Кубок світу, Який Відбудеться в Афріці. Уряд ПАР планує вітратіті на будівництво новіх стадіонів и удосконалення інфраструктурі до 2010 року 1 мільярд 900 миллионов долларов.  

 

Заразили будівніцтва новіх стадіонів та Інші підготовчі заходь Йдут ПОВНЕ ходом, а країну охопіла футбольна лихоманка, что чудово ілюструє сьогоднішня добірка, в якій зібрані фотографії великих и маленьких любителів футболу, ПРОФЕСІЙНИХ гравців и тихий, хто бере участь у масштабній підготовці.  

 

Футбол в Южной Африке

 
Футбол в Южной Африке  

1) Діти грают у футбол в південноафріканському городе Ерасмо 23 червня 2009. (Vladimir Rys / Bongarts / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

2) Діти грают у футбол в південноафріканському городе Standerton 12 червня 2009. (Jamie McDonald / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

3) 21 червня 2009 діти грают у футбол в південноафріканському в селіщі Botshabelo, Який розташованій Поблизу міста Блумфонтейн. Цею великий селище з чорним населенням, Створений УРЯДОМ (у ті часи УРЯДОМ апартеїду), - Одне з місць, Яке поставляє молодих футболістів для Футбольної Премєр-лігі Південної Африки, таких як Ditheko Mototo, гравець південноафріканського футбольного клубу Kaizer Chiefs. (Jasper Juinen / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

4) Новий міський футбольний стадіон у Йоханнесбурзі розташованій на околиці Соуето. Фото Зроблено 13 червня 2009. FIFA стурбована тим, что деякі з стадіонів, Які будуються в для проведення Кубка світу в Південній Афріці Наступний року, будут сідіті склавші руки, ЯКЩО організаторі НЕ вжіватімуть ЗАХОДІВ для забезпечення їх Використання в Майбутнього, после проведення Кубка світу. (AP Photo / Denis Farrell, files)

 
 
Футбол в Южной Африке  

5) Споруджуваній футбольний стадіон у Йоханнесбурзі на околиці Соуето. Вид зсередіні. Фото Зроблено 15 червня 2009. (AP Photo / David Azia)

 
 
Футбол в Южной Африке  

6) Споруджуваній футбольний стадіон у Йоханнесбурзі на околиці Соуето. Фото Зроблено 19 червня 2009. (AP Photo / Denis Farrell)

 
 
Футбол в Южной Африке  

7) Південноафріканці грают у футбол в РАЙОНІ Йоганнесбурга Олександра 14 червня 2009. Турнір Кубка конфедерацій, Який тріватіме два тижні, почався матчем между Іраком и ПАР. (ALEXANDER JOE / AFP / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

8) воротар-юніор во время неофіційного футбольного матчу в Соуето, ПАР, в суботу, 20 червня 2009 року. (AP Photo / Rebecca Blackwell)

 
 
Футбол в Южной Африке  

9) Хлопчик во время гри у футбол в Соуето, ПАР, в суботу, 20 червня 2009 року. (AP Photo / Rebecca Blackwell)

 
 
Футбол в Южной Африке  

10) Дитина з селища Блумфонтейн з південноафріканськім прапором, за кілька годин до качана футбольного матчу Кубка конфедерацій, в якому Іспанія ГРАЛЬ проти ПАР 20 червня 2009. (YASUYOSHI CHIBA / AFP / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

11) Південноафріканці чекають біля входу на стадіон за кілька годин до качана футбольного матчу Кубка конфедерацій, в якому Іспанія ГРАЛЬ проти ПАР 20 червня 2009 в Блумфонтейні, Південна Африка. (YASUYOSHI CHIBA / AFP / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

12) Хлопчик з мячем поруч Зі стадіоном Seisa Ramabodu 16 червня 2009 в Блумфонтейні. (Jeff J Mitchell / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

13) Діти грают у футбол на Вулиці біля стадіону Seisa Ramabodu 16 червня 2009 в Блумфонтейні. (Jeff J Mitchell / Getty Images)

 
  Футбол в Южной Африке  

14) воротар-юніор ловити футбольний мяч во время матчу в РАЙОНІ Йоганнесбурга Erasmia 23 червня 2009. (Jamie McDonald / Getty Images)

 
Футбол в Южной Африке  

15) Сутички во время гри между південноафріканськімі хлопчіськамі, за кілька годин до качана матчу Кубка конфедерацій ФІФА, в якому Іспанія ГРАЛЬ проти ПАР 20 червня 2009 року в Блумфонтейні. (YASUYOSHI CHIBA / AFP / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

16) Загальний вид на Стадіон Елліс Парк перед качаном матчу Кубка конфедерацій между Іраком и Новою Зеландією в Йоганнесбурзі, в суботу, 20 червня 2009 року. (AP Photo / Antonio Calanni)

 
 
Футбол в Южной Африке  

17) Хлопчик з футбольним мячем на стадіоні Mogwase, в очікуванні прибуттів футбольної відряд Нової Зеландії на Тренування в Mogwase, ПАР, в середу, 16 червня 2009 року. (AP Photo / Vadim Ghirda)

 
 
Футбол в Южной Африке  

18) Хлопчик Стоїть на воротах на стадіоні Mogwase в очікуванні прибуттів футбольної відряд Нової Зеландії на Тренування в середу, 16 червня 2009 року. (AP Photo / Vadim Ghirda)

 
 
Футбол в Южной Африке  

19) Діти во время футбольної гри в городе Ерасмо 23 червня 2009. (Christof Koepsel / Bongarts / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

20) Діти во время футбольної гри в городе Ерасмо 23 червня 2009. (Christof Koepsel / Bongarts / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

21) Фотограф сфотографував взуття маленьких футболістів во время перерви у грі в городе Ерасмо 23 червня 2009. (Christof Koepsel / Bongarts / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

22) Діти грают у Футбол 23 червня 2009 року в Erasmia, Південна Африка. (Christof Koepsel / Bongarts / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

23) Південноафріканські вболівальники дівляться по телевізору гру Кубка конфедерацій групи А между Південною Африкою та Іспанією в приватному будинку в селіщі Matholiesville, Карпенко міста Roodepoort, в суботу, 20 червня 2009 року. (AP Photo / Denis Farrell)

 
 
Футбол в Южной Африке  

24) Південноафріканські воротарів Itumeleng Khune пропустивши подачу іспанського форварда Фернандо Льоренте, Який забивши другий гол, во время матчу Кубка конфедерацій ФІФА Іспанії проти Південної Африки 20 червня 2009 на стадіоні в Блумфонтейн. Іспанія Виграїв 2-0, альо обідві відряд пройшли в Наступний етап турніру. (PIERRE-PHILIPPE MARCOU / AFP / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

25) Діти во время неофіційного футбольного матчу в Соуето, Південна Африка, в суботу, 20 червня 2009 року. (AP Photo / Vadim Ghirda)

 
 
Футбол в Южной Африке  

26) Хлопчик відпрацьовує удари по мячі в городе Erasmia 23 червня 2009. (Christof Koepsel / Bongarts / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

27) Всі стежать за мячем во время гри в Соуето 12 червня 2009 за два Дні до качана Першого матчу Кубка конфедерацій ФІФА в Йоганнесбурзі. (YASUYOSHI CHIBA / AFP / Getty Images)

 
 
Футбол в Южной Африке  

28) Діти піднімають пив во время боротьбу за футбольний мяч в Erasmia 23 червня 2009. (Vladimir Rys / Bongarts / Getty Images)

 
 

Джерело: The Boston Globe

Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все