Опубликовано: 12 августа 2013 г.

Відлітався© REUTERS / Pierre DuCharme

26.05.2010, США | Шаттл «Атлантіс» повернувся з свого останнього польоту в космос і здійснив успішну посадку на космодромі ім. Кеннеді (мис Канаверал, Флорида). За 12 днів польоту до МКС екіпаж «човника» скоїв три виходи у відкритий космос, замінивши обладнання станції, необхідне для підтримки її працездатності. «Атлантіс» доставив на МКС російський дослідницький модуль Світанок, призначений для проведення наукових експериментів.

Це був 32-й політ «Атлантіса» за ті 25 років, поки він був у строю. Екіпаж останньої місії «Атлантіса» складався з шести осіб: командира Кеннета Хема, пілота Ентоні Антонеллі і фахівців Гарретта Рейзмана, Майкла Гуда, Пірса Селлерса і Стівена Боуена.

Посадка «Атлантіса» стала 75-м приземленням американських космічних «човників» на космодромі імені Кеннеді. НАСА залишилося виконати дві космічні місії на шаттлах - у вересні в космос злітає «Діскавері», а в середині листопада - «Індевор». На цьому історія американських багаторазових космічних кораблів закінчиться і для доставки астронавтів на МКС американці будуть використовувати російські ракети. 
 
Фотографії: © REUTERS / Pierre DuCharme


       
Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все

Здравствуйте, шановні відвідувачі порталу Picsru.eu. У нас ви можете знайти найцікавіші новини інтернету,
або додавати свої і т.д. Користуватися нашим порталом ви можете абсолютно безкоштовно. Сервер працює цілодобово.
Так само, ви можете спілкуватися на нашому форумі. Ми - цікава соціальна мережа! Ви завжди можете публікувати цікавий контент
© 2013 Фотоновости - Мира