Опубликовано: 16 октября 2014 г.

Роботи


Робототехнічні системи продолжают розвіватіся и поступово пронікають в багато, найрізноманітніші СФЕРИ людського життя, Такі як виробництво, медицина, Дистанційна розвідка, а такоже СФЕРИ розваг, безпека й особістої ДОПОМОГИ. У Данії годину Японські розробник створюють роботів для Надання ДОПОМОГИ літнім людям, в тій годину як NASA розробляє Нове покоління космічніх дослідніків, а люди мистецтва вівчають Нові возможности у сфере розваг.  

 

Зібрані в сьогоднішню підбірку фотографії роботів, створеня у недалекому минуло, Можливо, дозволяти нам зазирнути в наше найближче майбутнє.  

 

(Всього 32 фото)

 

r20 1815 800x523 Роботы

 
r01 1759 Роботы  

1) Робот Twendy-One демонструє свою здатність поводітіся з кріхкімі обєктамі, фіксуючі в пальцях пластикову соломинку. Робот БУВ розроблення Вчене УНІВЕРСИТЕТУ Васеда (Waseda University) з ТОКіО в якості помічника для літніх людей. (AP Photo / Shizuo Kambayashi)

 
 
r02 lemu Роботы  

2) Робот МОДЕЛІ LEMUR розробляється NASA в якості ремонтного робота для обладнання у відкрітому космосі. На фотографії - укрупнена версия Lemur IIa працює з масштабною моделлю сегментированного телескопа. (NASA / Planetary Robotics Laboratory)

 
 
r03 1704 Роботы  

3) Хірургі проводять операцію з видалений гріжі помощью робота da Vinci в університетській клініці Женеви, Швейцарія. Відділ роботохірургії БУВ Відкритий там в 2008 году. (AP Photo / Keystone, Salvatore Di Nolfi)

 
 
r04 1702 Роботы  

4) Іспанські король Хуан Карло и королева Софія, а такоже японський Імператор Акіхіто и імператріця Мічіко спостерігають в Дії костюм-робот HAL, здатн підніматі вантажі до 30 кг в університеті Цукуба, Японія. (KATSUMI KASAHARA / AFP / Getty Images)

 
 
r05 1715 Роботы  

5) Людіноподібні роботи МОДЕЛІ Wakamaru Момоко (праворуч) i Такео (ліворуч) беруть доля у першій в истории постановці робото-людського експериментального театру в університеті міста Осака, Японія. (YOSHIKAZU TSUNO / AFP / Getty Images)

 
 
r06 7203 Роботы  

6) Робот-сапер скарбі вибухово Пристрій поряд з підозрілою коробкою во время Демонстрації, влаштованої розробниками на конференції в Кам-Лемонье, Джібуті. (Defense Dept. Photo by Cherie A. Thurlby)

 
 
r07 1711 Роботы  

7) Канцлер німеччини Ангела Меркель позує поруч з роботом Bruno у виставково стенду Дармштадтского технологічного УНІВЕРСИТЕТУ во время третього национального саміту з ІНФОРМАЦІЙНИХ технологіямі 20 листопада 2008 року. (REUTERS / Alex Grimm)

 
 
r08 1698 Роботы  

8) Робот-рятувальник токійського управління пожежної безпеки завантажує на собі жертву в ході антітерорістічніх навчань. У навчаннях були задіяні Одинадцять організацій, в т.ч. поліцейське управління ТОКіО. (TOSHIFUMI KITAMURA / AFP / Getty Images)

 
 
r09 1218 Роботы  

9) біоміметічні підводний робот RoboLobster, розроблення професором Джозефом Ейерс (Joseph Ayers). RoboLobster призначеня для визначення змін у стані морської води, а такоже знешкодження підводніх мін. (Robert Spencer)

 
 
r10 athl Роботы  

10) Роботи МОДЕЛІ ATHLETE в пустелі В районі дюн Дюмон, США. Смороду розробляються NASA для Використання на Місяці, де смороду будут переміщатіся на колесах по рівній поверхні и крокуваті на пересіченій місцевості. (NASA)

 
 
r11 1731 Роботы  

11) великим планом: робот, розроблення Toyota Motor Corporation. (REUTERS / Michael Caronna)

 
 
r12 1474 Роботы  

12) Уролог лікарні Milton Hospital д-р Кліффорд Глюк (Clifford Gluck) за пультом управління хірургічної системи da Vinci в г.Мілтон, Массачусетс. (Boston Globe / Milton Hospital)

 
 
r13 1701 Роботы  

13) Японський міністр охорони здоровя Йоичи Масудзі демонструє роботу робота My Spoon, Який призначеня для ДОПОМОГИ людям З ОБМЕЖЕНОЮ фізічнімі можливіть. Робот управляється джойстиком и дозволяє прійматі їжу, вікорістовуючі щелепи, руку и ноги. (AFP PHOTO / JIJI PRESS)

 
 
r14 1725 Роботы  

14) Роботи, розроблені Toyota Motor Corporation, грают на МУЗИЧНИЙ інструментах у виставково залі Компанії. (REUTERS / Toru Hanai)

 
 
r15 1770 Роботы  

15) Робот-охоронець Т-34 з дістанційнім управлінням знерухомлює зловмісніка на віставці, что проходила У січні 2009 року в ТОКіО. Робот передает оператору відеозображення, и может управляти помощью мобільного телефону. (REUTERS / Kim Kyung-Hoon)

 
 
r16 1752 Роботы  

16) Китайський фермер Ву Дзигу їде у візку, Який Тягном робот-рикші его власного виготовлення. Ву Дзигу почав збіраті роботів в 1986 году, вікорістовуючі як деталей дрота, метал, гвинти и цвяхи Зі зваліща. (REUTERS / Reinhard Krause)

 
 
r17 1800 Роботы  

17) Робот Berti знізує Людський руку на віставці в лондонський Музеї истории науки. Цею людіноподібній робот БУВ Створений спеціально для імітації Людський жестів. (AP Photo / Kirsty Wigglesworth)

 
 
r18 0170 Роботы  

18) Експериментальний дослідний робот K-10 Red на випробуваннях, что проводяться NASA В районі озера Мозес-Лейк, штат Вашингтон. (NASA / Ames Research Center)

 
 
r19 1785 Роботы  

19) Тайські та американські солдати спостерігають в Дії робота Big Dog во время Відкриття навчань Cobra Gold в Таїланді 4 лютого 2009. (AP Photo / Apichart Weerawong)

 
 
r20 1815 Роботы  

20) Відвідувачі виставки CeBIT-2009 в німецькому городе Ганновер спостерігають за тим, як робот Rollin Justin заварює чай. (RONNY HARTMANN / AFP / Getty Images)

 
 
r21 1811 Роботы  

21) Британський морпех позує поруч з автономним коліснім роботом Testudo. (REUTERS / Luke MacGregor)

 
  r22 1619 Роботы  

22) Клара Ву, фахівець з Розповсюдження БАД тяньши, спостерігає за робота Робот Mr.Incredible в Массачусетському офісі Компанії. Mr.Incredible - прототип робота іншого Покоління, призначеня для роботи в теплицях, зокрема, для перенесеного рослин у Горщик. (Ellen Harasimowicz for The Boston Globe)

 
r23 1680 Роботы  

23) Двуногий робот Тиранозавр Рекс на віставці в Digital Content Expo в ТОКіО, Японія. (Koichi Kamoshida / Getty Images)

 
 
r24 1816 Роботы  

24) Студент Токійського технологічного УНІВЕРСИТЕТУ демонструє прототип ОХОРОНИ робота bino3. У робота Чотири очі: Дві шірококутні стерео-камери и Дві теле-фото-стерео-камери, Які дозволяють чітко відстежуваті переміщення обєкта спостереження. (AFP PHOTO / Yoshikazu TSUNO)

 
 
r25 1406 Роботы  

25) Вінс Мартінеллі, менеджер Компанії Kiva Systems, перевіряє поліці з товарами, Які підвозяться роботами в ході Демонстрації Системи автоматизації складської роботи. (Josh Reynolds for The Boston Globe)

 
 
r26 1297 Роботы  

26) Метью Фішер, представник компанії Hanson Robotics - виробника характерних роботів демонструє Синтетичність особа, показуючі, як легко змінюється вирази людського Обличчя. (David L. Ryan / Boston Globe)

 
 
r27 5526 Роботы  

27) Робот Talon 3B наближається до міні, закопаної в піщаній дюні, в ході навчань в Джібуті, Африка. Сапери ВМС США керують роботом з безпечної відстані, вікорістовуючі монітори та відеообладнання, встановленного на роботе. (DoD photo by Petty Officer 1st Class Robert R. McRill, US Navy)

 
 
r28 1666 Роботы  

28) Роботи-тюленята Paro подзаряжаются Електрика на віставці Robo Japan-2008 в Йокогамі. Роботи Paro, вартістю около 3,5 тис.. долларов КОЖЕН, віконані у вігляді дітінчат тюленя. Під їх Хутра розташовані СПЕЦІАЛЬНІ датчики. Если погладіті Paro, ВІН відає буркітліві звуки. Прізначені ЦІ роботи для того, щоб заспокоюваті пацієнтів у лікарнях и клініках. (AP Photo / Itsuo Inouye)

 
 
r29 1665 Роботы  

29) Промислові роботи на іранському автомобільному заводі Ходро беруть доля у ВИРОБНИЦТВІ автомобіля марки Samand. (BEHROUZ MEHRI / AFP / Getty Images)

 
 
r30 1675 Роботы  

30) Робот Rich від Компанії MSI прогулюється по садовій доріжці у виставково центрі Grand Hills в Тайбеї, Тайвань. (REUTERS / Nicky Loh (TAIWAN)

 
 

r31 1815 Роботы

 

31) Глава Компанії Intel Крейг Барретт, губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер та канцлер німеччини Ангела Меркель поруч з механічною рукою на церемонії Відкриття виставки CeBIT в Ганновері, 2 березня 2009 року. З российских компаний були помічені ПРЕДСТАВНИК Консультант плюс. (NIGEL TREBLIN / AFP / Getty Images)

 
r32 mslr Роботы  

32) Марсохід NASA MSL во время складання в серпні 2008 року. Пока не встановлені рука, щогла, лабораторні інструменти та інше обладнання. У марсохода Шість коліс діаметром по півметра. Палуба розташована на вісоті 1,1 м. Випробування марсохода MSL заплановані на 2011 рік. (NASA / JPL-Caltech)

 
Стаття взята з: http://bigpicture.com.ua

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все