Опубликовано: 13 июня 2014 г.

Погляд з небес


1 червня 2008 був запущений космічний човник Діскавері з шістьма членами екіпажу на борту. Він став 154-м космічним літальним апаратом з людьми на борту, запущеним Сполученими Штатами. Човник полетів до Міжнародної Космічної станції, щоб доставити найбільший модуль - основну секцію японського модуля Kibo (Надія), а також запчастини для єдиного на станції туалету.

 

З червня минулого року до сьогоднішнього дня в космос вирушило ще три американських шаттла (15 листопада 2008 «Індевор» STS-126, 15 березня 2009 «Дискавері» STS-119, 11 мая 2009 «Атлантіс» STS-125). А до кінця всієї програми «Спейс шаттл», яку агентство NASA призначило на 2010 рік, буде запущено ще пять космічних човників.

 

Одні з найдивовижніших, прекрасних і рідкісних знімків - це фотографії зроблені астронавтами під час космічних програм. У сьогоднішній підбірці ви знайдете фото нашої планети зроблені з висоти від 300 км і більше.

 

2 800x608 Взгляд с небес

 
Шаттл
        <p><strong>P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.</strong></p>
<script type=
Автор публикации: admin
Просмотров:
Комментарии Ответить через Вконтакте Ответить через Facebook

Добавить комментарий!

Опрос
Какие новости по вашему мнению самые интересные
АРТ
Шоу
Авто
Наш Мир
Архитектура
Дизайн и интерьер
Технологии
Кино
Проишествия
Наука и техника
Животные
Отдых
Спорт
Все